Advertisement
Advertisement

Pączkują dobrocią. Eataway smaży pączki w szczytnym celu!

Jest taki dzień w roku w którym wszystkie diety idą w niepamięć i nawet najwięksi fani zdrowego odżywiania robią wyjątek. O czym mowa? Oczywiście o Tłustym Czwartku! Kucharze Eataway usmażą dla Was pączki, ale w zanadrzu jest coś jeszcze.
.get_the_title().

Na ten dzień czekają wszyscy. Kolejki rok w rok ustawiają się do najlepszych cukierni, by dostać pączki. W ten dzień każdy zapomina o diecie. Bo wiadomo, że kto nie zje pączka, ten nie będzie miał szczęścia. Ale pączek pączkowi nie równy. Wszyscy chcemy, żeby były pyszne, puszyste i pełne różanej marmolady. Bo jak grzeszyć to na całego.

Kucharze Eataway łączą pyszne pączki z pomaganiem.

W tamtym roku wspólnymi siłami Marta, Konrad, Mira, Igor i Verushka przez całą noc przygotowali 1300 pączków, czyli wiele słodkich pudełek, w środku których było osiem lub więcej pysznych, jeszcze ciepłych pączków. Zamawiający pudełko w ramach ich akcji sprawili, że zwierzaki ze Skawińskiego schroniska przetrwały zimę.

Jak to wygląda w tym roku? – Powtarzamy akcję, która świetnie się sprawdziła. Wiemy, ze pomaganie sprawia Wam radość. Dlatego nie przestajemy, jedziemy dalej. W tym roku pączki będzie smażyć ośmiu wolontariuszy – kucharzy Eataway razem z wychowankami Parkowej 12 w Krakowie. Zbieramy na bardzo ważny cel! Chcielibyśmy założyć ogród warzywny z prawdziwego zdarzenia dla młodzieży z tej właśnie placówki – mówi Marta Bradshaw, organizatorka całej akcji.

Jak zamówić pączki? To proste – wejdź na stronę Eataway.com i zamów swoje pączkowe pudełko albo wielkie pudło.

Podaj adres dostawy lub odbierz pączki osobiście na Parkowej 12 i poznaj ludzi, którzy je dla Ciebie przygotowali. Gdy będziesz się zajadać słodkościami pomyśl, że dzięki tobie powstanie coś fajnego wokół ich domu. Słodko, prawda?

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook