Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pączkują dobrocią. Eataway smaży pączki w szczytnym celu!

Jest taki dzień w roku w którym wszystkie diety idą w niepamięć i nawet najwięksi fani zdrowego odżywiania robią wyjątek. O czym mowa? Oczywiście o Tłustym Czwartku! Kucharze Eataway usmażą dla Was pączki, ale w zanadrzu jest coś jeszcze.
.get_the_title().

Na ten dzień czekają wszyscy. Kolejki rok w rok ustawiają się do najlepszych cukierni, by dostać pączki. W ten dzień każdy zapomina o diecie. Bo wiadomo, że kto nie zje pączka, ten nie będzie miał szczęścia. Ale pączek pączkowi nie równy. Wszyscy chcemy, żeby były pyszne, puszyste i pełne różanej marmolady. Bo jak grzeszyć to na całego.

Kucharze Eataway łączą pyszne pączki z pomaganiem.

W tamtym roku wspólnymi siłami Marta, Konrad, Mira, Igor i Verushka przez całą noc przygotowali 1300 pączków, czyli wiele słodkich pudełek, w środku których było osiem lub więcej pysznych, jeszcze ciepłych pączków. Zamawiający pudełko w ramach ich akcji sprawili, że zwierzaki ze Skawińskiego schroniska przetrwały zimę.

Jak to wygląda w tym roku? – Powtarzamy akcję, która świetnie się sprawdziła. Wiemy, ze pomaganie sprawia Wam radość. Dlatego nie przestajemy, jedziemy dalej. W tym roku pączki będzie smażyć ośmiu wolontariuszy – kucharzy Eataway razem z wychowankami Parkowej 12 w Krakowie. Zbieramy na bardzo ważny cel! Chcielibyśmy założyć ogród warzywny z prawdziwego zdarzenia dla młodzieży z tej właśnie placówki – mówi Marta Bradshaw, organizatorka całej akcji.

Jak zamówić pączki? To proste – wejdź na stronę Eataway.com i zamów swoje pączkowe pudełko albo wielkie pudło.

Podaj adres dostawy lub odbierz pączki osobiście na Parkowej 12 i poznaj ludzi, którzy je dla Ciebie przygotowali. Gdy będziesz się zajadać słodkościami pomyśl, że dzięki tobie powstanie coś fajnego wokół ich domu. Słodko, prawda?

FOODIE