Poczuj włoski klimat w Warszawie z marką Aperol

#SeeYouTonight to konkurs, w którym możecie wygrać włoską ucztę dla was i waszych przyjaciół.
.get_the_title().

Z czym kojarzą wam się Włochy? Z pewnością z renesansowymi zabytkami Rzymu i Florencji, tętniącym modą Mediolanem, Weroną, czyli mekką zakochanych, wybitnym malarstwem Leonardo da Vinci, wspaniałymi rzeźbami Michała Anioła, kinowym neorealizmem i cyklem powieściowym tajemniczej Eleny Ferrante.

To jednak nie wszystko, bo przecież Włochy to także słynna na cały świat kultura kulinarna i ten wyjątkowy klimat – pełen otwartości, bliskości i gwaru.

Ciepłe wieczory spędzone w gronie przyjaciół z kieliszkiem wypełnionym sympatycznie grzechoczącym Aperol Spritz. Aż się rozmarzyliśmy… Ale czy możliwe jest odtworzenie takiego klimatu w Warszawie i to w środku chłodnego grudnia, kiedy już o 16:00 robi się ciemno? Macie szansę się o tym przekonać.

Dzięki konkursowi #SeeYouTonight na jeden wieczór znajdziecie się w samym sercu Włoch. Przynajmniej duchem, bo
wygraną jest prawdziwie włoska uczta pełna pysznego jedzenia i Aperol Spritz, która odbędzie się w samym sercu prawobrzeżnej Warszawy. Organizatorzy świetnie wiedzą, że jedzenie najlepiej smakuje w towarzystwie przyjaciół – dlatego też właśnie z nimi spędzicie zwycięski wieczór.

Kulinarne stery przejmie Cristine Catese – włoska szefowa kuchni, która na dobre zadomowiła się w Warszawie.

Cristine urodziła się w Rzymie i gotuje, odkąd pamięta. Jej specjalnością są tradycyjne włoskie smaki – i to właśnie dzięki nim w mig przeniesiecie się do słonecznej Italii.

No dobrze, ale na czym polega konkurs? To naprawdę proste!

Wystarczy, że wypełnicie formularz, który znajdziecie tutaj/ i dodacie do niego zdjęcie, na którym jesteście wspólnie z przyjaciółmi w duchu #TogetherWeJoy.

Macie czas do 6 grudnia. Do wygrania są trzy kolacje dla was i waszych przyjaciół, które odbędą się w terminie od 13-15 grudnia. W tym wyjątkowym wieczorze będą wam towarzyszyć wyśmienite włoskie jedzenie oraz orzeźwiające drinki Aperol Spritz. Dopomóżcie więc swojemu szczęściu i wyślijcie zgłoszenie! Kto wie, może to wy już wkrótce zasiądziecie z przyjaciółmi, by zajadać się przysmakami przygotowanymi przez Cristine Catese?

FOODIE

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś pełnoletni/a?