Poczuj włoski klimat w Warszawie z marką Aperol

#SeeYouTonight to konkurs, w którym możecie wygrać włoską ucztę dla was i waszych przyjaciół.
.get_the_title().

Z czym kojarzą wam się Włochy? Z pewnością z renesansowymi zabytkami Rzymu i Florencji, tętniącym modą Mediolanem, Weroną, czyli mekką zakochanych, wybitnym malarstwem Leonardo da Vinci, wspaniałymi rzeźbami Michała Anioła, kinowym neorealizmem i cyklem powieściowym tajemniczej Eleny Ferrante.

To jednak nie wszystko, bo przecież Włochy to także słynna na cały świat kultura kulinarna i ten wyjątkowy klimat – pełen otwartości, bliskości i gwaru.

Ciepłe wieczory spędzone w gronie przyjaciół z kieliszkiem wypełnionym sympatycznie grzechoczącym Aperol Spritz. Aż się rozmarzyliśmy… Ale czy możliwe jest odtworzenie takiego klimatu w Warszawie i to w środku chłodnego grudnia, kiedy już o 16:00 robi się ciemno? Macie szansę się o tym przekonać.

Dzięki konkursowi #SeeYouTonight na jeden wieczór znajdziecie się w samym sercu Włoch. Przynajmniej duchem, bo
wygraną jest prawdziwie włoska uczta pełna pysznego jedzenia i Aperol Spritz, która odbędzie się w samym sercu prawobrzeżnej Warszawy. Organizatorzy świetnie wiedzą, że jedzenie najlepiej smakuje w towarzystwie przyjaciół – dlatego też właśnie z nimi spędzicie zwycięski wieczór.

Kulinarne stery przejmie Cristine Catese – włoska szefowa kuchni, która na dobre zadomowiła się w Warszawie.

Cristine urodziła się w Rzymie i gotuje, odkąd pamięta. Jej specjalnością są tradycyjne włoskie smaki – i to właśnie dzięki nim w mig przeniesiecie się do słonecznej Italii.

No dobrze, ale na czym polega konkurs? To naprawdę proste!

Wystarczy, że wypełnicie formularz, który znajdziecie tutaj/ i dodacie do niego zdjęcie, na którym jesteście wspólnie z przyjaciółmi w duchu #TogetherWeJoy.

Macie czas do 6 grudnia. Do wygrania są trzy kolacje dla was i waszych przyjaciół, które odbędą się w terminie od 13-15 grudnia. W tym wyjątkowym wieczorze będą wam towarzyszyć wyśmienite włoskie jedzenie oraz orzeźwiające drinki Aperol Spritz. Dopomóżcie więc swojemu szczęściu i wyślijcie zgłoszenie! Kto wie, może to wy już wkrótce zasiądziecie z przyjaciółmi, by zajadać się przysmakami przygotowanymi przez Cristine Catese?

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook
Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych,
przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Wprowadź datę swoich urodzin: