Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pom Cafe, czyli pop-up z najsłodszymi pieskami na świecie

Główną atrakcją nowego londyńskiego kawiarnianego pop-upu Pom Cafe będzie szpic miniaturowy, czylu pomeranian.
.get_the_title().

Mamy już kawiarnie, w których głaskanie kotów jest ważniejsze niż wypicie filiżanki kawy. Istnieją również psie kawiarnie, jak na przykład Pug Cafe, czyli kawiarenka z mopsami i dla mopsów, gdzie psy mogą cieszyć się słynnym Puguccino, a także lokale dla innych ras – jamników czy buldogów francuskich. Londyn, chcąc sprawić mieszkańcom jeszcze więcej frajdy, będzie mógł się przez chwilę pochwalić miejscem wypełnionym puszystymi, małymi pomeranianami.

Pom Cafe to kawiarniany pop-up prowadzony przez Pug Cafe i Universal Pictures UK, stworzony, by uczcić majową premierę filmu „Sekretne Życie Psów 2”.

Lokal zainspirowała właśnie jedna z psich postaci w filmie – pomeranin Gidget.

zdjęcie: unsplash

W menu Pom Cafe znajdą się takie smakołyki dla psów jak Pupcakes, Dognuts, Pompops, Pupcorn i Pawsecco.

Każdy pies, który zawita do kawiarni, otrzyma bezpłatne Pupuccino i prezent inspirowany „Sekretnym Życiem Psów 2”, natomiast każdy entuzjasta tej rasy będzie miał zapewne wiele okazji do przesłodkich zdjęć piesków, a także otrzyma darmową babeczkę.

Pop-up otworzy się w The Happenstance 12 maja. W menu będą smaczne potrawy, dobra kawa i owocowe koktajle. Aby dostać się do kawiarni, trzeba niestety zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem i podać kilka szczegółów o sobie oraz pupilu. Pomeraniany wchodzą do kawiarni za darmo. Ich właściciele zapłacą 10 funtów, a miłośnicy – 14.

zdjęcie: UNSPLASH

Bardzo niedawno, bo 1 kwietnia, w Krakowie również otworzyła się psia kawiarnia.

W Psikawce, którą można odwiedzić ze swoim pupilem, będą organizowane spotkania z psami z fundacji oraz z domów tymczasowych, aby pomóc im w znalezieniu nowych właścicieli. Świetna inicjatywa!

zródło: Fanpage Psikawka – psia kawiania

Tekst: Marta Mankiewicz

FOODIE