Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pomysł na wieczór? Tajemnicza Kolacja!

Kojarzycie słynne już w całej Polsce Kolacje w ciemności? Ich organizatorzy wystartowali niedawno z nowym konceptem, adresowanym przede wszystkim do miłośników zagadek i łamigłówek. Będzie smacznie, trochę mrocznie, a przede wszystkim tajemniczo.
.get_the_title().

Kolacje w ciemności od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. To okazja nie tylko do odłożenia na dłuższą chwilę wszechobecnych smartfonów (mroku przecież nie można zakłócić wyświetlaczem telefonu), ale też do odkrycia, jak nasz smak i dotyk reaguje, gdy nie widzimy serwowanego nam dania. Organizatorzy Kolacji w ciemności od niedawna proponują gościom kolejny nietypowy wieczór, teoretycznie w trochę jaśniejszej, ale wciąż zagadkowej aranżacji.

Źródło: materiały prasowe Wyjątkowy Prezent

Podczas Tajemniczej Kolacji weźmiecie udział w interaktywnym spektaklu przygotowanym specjalnie na tę okazję przez grupę arystyczną Art Movement, w skład której wchodzą aktorzy, akrobaci i tancerze.

Przed wejściem do sali dostaniecie maski, pod którymi powinniście ukrywać twarze przez resztę wieczoru. Podobnie przebrani są kelnerzy – co więcej, oni nie powiedzą do was w trakcie Kolacji ani słowa.

Źródło: materiały prasowe Wyjątkowy Prezent

Żeby nie zepsuć niespodzianki, nie zdradzimy wam szczegółowego planu całego przedstawienia. Jesteśmy jednak pewni, że spodoba się ono wszystkim fanom escape roomów i dobrego jedzenia.

Polecamy zawrzeć znajomość ze współbiesiadnikami z waszego stolika, bo szybko okaże się, że musicie wspólnie rozwiązać parę łamigłówek, by uratować tę Kolację. Nie martwcie się jednak zanadto – warunkiem zjedzenia smacznego posiłku nie jest podanie poprawnych odpowiedzi. Przystawka, danie główne i deser wyznaczają rytm poszczególnych aktów tutejszej inscenizacji. Z Tajemniczej Kolacji na pewno nie wyjdziecie głodni.

Źródło: materiały prasowe Wyjątkowy Prezent

Voucher na spektakl z kolacją dostępny jest za wcześniejszą rezerwacją na stronie Wyjątkowego Prezentu. Obecnie event organizowany jest tylko w Warszawie, ale może śladem Kolacji w ciemności pojawi się też w innych miastach Polski. Jeśli chcecie spędzić kreatywny wieczór, Tajemnicza Kolacja to z pewnością dobry pomysł.

Źródło: materiały prasowe Wyjątkowy Prezent

Tekst: KG
Zdjęcia: materiały prasowe Wyjątkowy Prezent

FOODIE