Powstaje polski portal randkowy dla foodie, którzy nie mają z kim odwiedzać restauracji

Nie lubisz jeść w samotności, jesteś foodie i brakuje ci drugiej połówki, z którą chcesz odwiedzać nowe miejscówki? Sprawdź koniecznie, jak działa nowy polski serwis randkowy.
.get_the_title().

Zniebaciniespadnie.pl to nowy serwis randkowy i kolejna polska alternatywa dla Tindera. Niedawno pisaliśmy o dość innowacyjnym podejściu do tematu, a mianowicie o polskim serwisie Bimber. Tym razem mamy coś dla foodies szukających drugiej połówki, która lubi zarówno dobrą kuchnię, jak i dobre towarzystwo. Jeśli marzysz o kimś, z kim mógłbyś miło spędzać czas, jednocześnie odkrywając nowe miejsca na kulinarnej mapie swojego miasta – to z nieba ci spadł ten serwis. Ewelina Kowalik, pomysłodawczyni portalu randkowego, miała dość niekończących się wirtualnych rozmów na Tinderze, postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce. Najpierw ruszyła z cyklem imprez dla singli, a teraz przyszła pora na serwis.

Większość portali randkowych umożliwia wyłącznie rozmowy z innymi użytkownikami, co często nie przekłada się na spotkania w realnym świecie. Zniebaciniespadnie.pl działa inaczej. Daje możliwość wybrania miejsca i daty spotkania, a także zorganizowania własnego – czekamy na zgłoszenia osób, które są nami zainteresowane, wybieramy i decydujemy, kogo i gdzie zaprosimy na kawę lub obiad. Zniebaciniespadnie.pl to okazja do poznania nowych osób i nowych miejsc.

F5: Skąd właściwie pomysł na portal randkowy?

Ewelina Kowalik: To wynik moich osobistych doświadczeń. W pewnym momencie, kiedy skończył się mój związek, korzystałam z portali randkowych. Okazało się jednak, że sposób, w jaki działają zupełnie mi nie odpowiada. Nie widziałam alternatywy, bo wszystkie są oparte na podobnych zasadach. Nie miałam czasu na długie rozmowy w sieci, co często nie miało przełożenia na spotkania w świecie rzeczywistym. Wychodząc z założenia, że tylko spotkania na żywo pozwolą określić, czy dana znajomość przerodzi się w coś więcej, postanowiłam sama stworzyć coś, z czego będą mogły korzystać ludzie o podobnych do mnie oczekiwaniach.

Jak to działa w skrócie?

Użytkownicy mogą zaplanować swoje spotkanie albo dołączyć do spotkań organizowanych przez innych użytkowników.

Wchodząc na stronę, mogą zaplanować swoje spotkanie w dowolnym lokalu. Mogą oczywiście wybrać też restaurację z listy dostępnej na stronie.

Postanowiłaś działać w realu, organizujesz spotkania pod tą samą nazwą. Opowiedz o nich. 

Cała inicjatywa Z NIEBA CI NIE SPADNIE powstała ok. 3 lata temu. Od tego czasu organizuję imprezy i wyjazdy dla singli pod taką samą nazwą. Zwiedziliśmy m.in. Lwów, Budapeszt, Wiedeń, Drezno i Pragę. Na majówkę jedziemy do Macedonii. Organizujemy imprezy, na których można poznać fajnych ludzi. Niedługo organizujemy event  „ZRÓBMY SOBIE PROFILOWE”. Pomysł pojawił się w momencie stworzenia portalu. Często słyszałam od swoich znajomych, że chętnie by się zarejestrowali na portalu, ale nie mają fajnego zdjęcia, więc postanowiłam im pomóc.

FOODIE