Powstaje polski portal randkowy dla foodie, którzy nie mają z kim odwiedzać restauracji

Nie lubisz jeść w samotności, jesteś foodie i brakuje ci drugiej połówki, z którą chcesz odwiedzać nowe miejscówki? Sprawdź koniecznie, jak działa nowy polski serwis randkowy.
.get_the_title().

Zniebaciniespadnie.pl to nowy serwis randkowy i kolejna polska alternatywa dla Tindera. Niedawno pisaliśmy o dość innowacyjnym podejściu do tematu, a mianowicie o polskim serwisie Bimber. Tym razem mamy coś dla foodies szukających drugiej połówki, która lubi zarówno dobrą kuchnię, jak i dobre towarzystwo. Jeśli marzysz o kimś, z kim mógłbyś miło spędzać czas, jednocześnie odkrywając nowe miejsca na kulinarnej mapie swojego miasta – to z nieba ci spadł ten serwis. Ewelina Kowalik, pomysłodawczyni portalu randkowego, miała dość niekończących się wirtualnych rozmów na Tinderze, postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce. Najpierw ruszyła z cyklem imprez dla singli, a teraz przyszła pora na serwis.

Większość portali randkowych umożliwia wyłącznie rozmowy z innymi użytkownikami, co często nie przekłada się na spotkania w realnym świecie. Zniebaciniespadnie.pl działa inaczej. Daje możliwość wybrania miejsca i daty spotkania, a także zorganizowania własnego – czekamy na zgłoszenia osób, które są nami zainteresowane, wybieramy i decydujemy, kogo i gdzie zaprosimy na kawę lub obiad. Zniebaciniespadnie.pl to okazja do poznania nowych osób i nowych miejsc.

F5: Skąd właściwie pomysł na portal randkowy?

Ewelina Kowalik: To wynik moich osobistych doświadczeń. W pewnym momencie, kiedy skończył się mój związek, korzystałam z portali randkowych. Okazało się jednak, że sposób, w jaki działają zupełnie mi nie odpowiada. Nie widziałam alternatywy, bo wszystkie są oparte na podobnych zasadach. Nie miałam czasu na długie rozmowy w sieci, co często nie miało przełożenia na spotkania w świecie rzeczywistym. Wychodząc z założenia, że tylko spotkania na żywo pozwolą określić, czy dana znajomość przerodzi się w coś więcej, postanowiłam sama stworzyć coś, z czego będą mogły korzystać ludzie o podobnych do mnie oczekiwaniach.

Jak to działa w skrócie?

Użytkownicy mogą zaplanować swoje spotkanie albo dołączyć do spotkań organizowanych przez innych użytkowników.

Wchodząc na stronę, mogą zaplanować swoje spotkanie w dowolnym lokalu. Mogą oczywiście wybrać też restaurację z listy dostępnej na stronie.

Postanowiłaś działać w realu, organizujesz spotkania pod tą samą nazwą. Opowiedz o nich. 

Cała inicjatywa Z NIEBA CI NIE SPADNIE powstała ok. 3 lata temu. Od tego czasu organizuję imprezy i wyjazdy dla singli pod taką samą nazwą. Zwiedziliśmy m.in. Lwów, Budapeszt, Wiedeń, Drezno i Pragę. Na majówkę jedziemy do Macedonii. Organizujemy imprezy, na których można poznać fajnych ludzi. Niedługo organizujemy event  „ZRÓBMY SOBIE PROFILOWE”. Pomysł pojawił się w momencie stworzenia portalu. Często słyszałam od swoich znajomych, że chętnie by się zarejestrowali na portalu, ale nie mają fajnego zdjęcia, więc postanowiłam im pomóc.

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook