Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Powstał dżem o smaku prosecco. Wiemy, gdzie można go kupić

Miłość Millenialsów do prosecco nie mija. Specjalnie dla nich powstają coraz to nowe produkty o smaku tego alkoholu. Tym razem stworzono dżem dla fanów tego trunku.
.get_the_title().

Prosecco nadal cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców dużych miast. Naturalną konsekwencją tego fenomenu jest powstawanie coraz większej gamy produktów spożywczych, która nawiązuje smakiem do tego alkoholu –serów, lodów, a nawet pączków. Tym razem stworzono słodki dodatek, który może nawet odmienić smak waszych wigilijnych wypieków.

Na pomysł wprowadzenia na rynek dżemu o smaku prosecco wpadła brytyjska firma Jam & Tipple tworząca nietypowe rzemieślnicze konfitury.

Firma w swoim asortymencie posiada także inne alkoholowe konfitury. Znajdziecie u nich dżemy o smaku ginu z tonikiem, grzanego wina, truskawek i szampana, mohito, amaretto czy piwa.

Słoiczek dżemu o smaku prosecco kosztuje około 4,20 funtów (około 20 zł) i można kupić go w sklepie stacjonarnym „Fenwick” w Londynie lub online, na stronie jamandtipple.co.uk.

Uwaga, producent wysyła swoje produkty do Polski, więc nie ma nad czym się zastanawiać – zamawiajcie ten bezalkoholowy smakołyk na prezent dla najbliższych.

FOODIE