Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Procentowy powrót do dzieciństwa, czyli gin o smaku Hubby Bubby

Instagramowa butelka, kolor millennial pink i wspomnienie dobrze znanego, słodkiego smaku. Koneserzy ginu oburzają się, że taki produkt śmie się do tej kategorii zaliczać, a klienci czyszczą magazyny producenta.
.get_the_title().

Na pomysł stworzenia takiego 18 proc. trunku wpadła firma Sweet Little. Trzeba przyznać, że postanowili złamać wszelkie konwenanse dotyczące ginu, eksperymentując i bawiąc się smakami oraz kolorystyką.

W ich ofercie znajdują się również alkohole popcornowe, rabarbarowe, karmelowo-jabłkowe czy dyniowe.

Zaraz po pojawieniu się ginu na rynku w internecie zawrzało od gorących, ale też bardzo skrajnych reakcji. Od osób, które z miejsca odpaliły wrotki, by ta butelka jak najszybciej znalazła się w ich rękach i gardłach, po sceptyków, którzy tego newsa kwitowali krótko – emotką o pozieleniałej twarzy, której ewidentnie coś zaszkodziło. Z czym połączyć różowy gin? Firma rekomenduje klasyczne połączenie z tonikiem, lub – jeśli ktoś nie boi się poziomu słodkości, przekraczającego wszystkie możliwe normy – z napojem typu Sprite czy 7 Up.

Podobno bardzo dobrze smakuje również w połączeniu z prosecco.

Fanpage Sweet Little Drinks

Gin o smaku Hubby Bubby dostępny jest za około 100 złotych na stronie Ginspiration.com. W ostatnich miesiącach zmienił jednak nieco szatę graficzną na „Bubble Gum”, czyli smak gumy balonowej. Może Sweet Little zapomniało odłożyć ludziom z prawami do znaku towarowego Hubby Bubby kilku butelek wiecznie wyprzedającego się smaku?

A dla tych, którzy nie załapią się na butelkę, producent ma kilka innych petard w zanadrzu!

Zdjęcie główne: fanpage Sweet Little Drinks
Tekst: Kinga Dembińska

FOODIE