Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gucci otworzyło restaurację rodem z filmów… Wesa Andersona

Gucci Osteria to restauracja będąca częścią Gucci Garden – znajdującego się we Florencji kompleksu, który przyciąga fanów mody.
.get_the_title().

Gucci Osteria to restauracja typu fine dining otwarta przez włoski dom mody we Florencji. Mieści do 50 osób, a Massimo Bottura, zdobywca trzech gwiazdek Michelin, serwować będzie tam najbardziej wykwintne dania.
Gucci na razie nie spodziewa się dużych dochodów z Osterii. Taktuje ją jako okazję na uatrakcyjnienie swojej oferty i zespolenie swojej idei. Nie bez powodu miejsce otwarte zostało we Florencji – tam właśnie mieści się jeden z najbardziej dochodowych butików marki.

restauracja gucci
Gucci Osteria

Restauracja przylega do budynku XIV-wiecznego Palazzo della Mercanzia, a widok rozpościera się na jedno z najbardziej popularnych miejsc w mieście, plac Piazza della Signoria.

Goście mogą zaspokoić swoje podniebienia takimi daniami jak tortellini Parmigiano Reggiano, tostadas w stylu peruwiańskim (tortille smażone na głębokim oleju), bułeczki nadziewane wieprzowiną czy risotto z truflami.

Ceny dań wahają się od 20 do 30 euro. Osteria jest częścią „Gucci Garden”, który łączy w sobie przestrzeń wystawienniczą, butik stylizowany na bazar oraz salę kinową.
Połączenie haute couture z haute cuisine jest przepisem pochodzącym z niebios – powiedział podczas konferencji prasowej szef kuchni.

restauracja gucci
Gucci Osteria
restauracja gucci
Gucci Osteria
restauracja gucci
Gucci Garden
restauracja gucci

FOODIE