Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Rzemieślnicze piwo i gry, czyli nowa miejscówka na mapie Warszawy!

I to taka, która spodoba się nie tylko facetom. Przedstawiamy wam GRAM!
.get_the_title().

W Warszawie co rusz pojawiają się nowe fajne miejscówki. Dwa miesiące temu przy Placu Zbawiciela na ulicy Marszałkowskiej powitaliśmy WARMUT, czyli bar z szeroką selekcją wermutów oraz przekąsek. Po prawej stronie od wejścia znajdują się czarne drzwi, a na nich intrygujący napis „Ciąg dalszy nastąpi…”. Teraz już wiemy, co czeka na nas na piętrze!

Oni chyba znaleźli receptę na sukces. Twórcy Nocnego Marketu, Klubu Niebo, restauracji Raj w Niebie i WARMUT-u, tym razem zapraszają do baru GRAM. Jak sama nazwa wskazuję, główną rolę w tym miejscu odegrają automaty, planszówki, darty i inne gry. W otoczeniu przeróżnych gier napijemy się w nim rzemieślniczych piw i innych alkoholi. Goście będą mieli możliwość sprawdzenia się w grach, które największą popularnością cieszyły się w latach 70. i 80.

Znajdziemy wśród nich takie klasyki jak Pac-Man, Space Invaders czy Pinball.

GRAM wnętrzem i klimatem nawiązywać będzie do czasów, w których powstawały wymienione gry, tym samym przyjmując charakter retro i vintage. Pojawi się również kilka wyrazistych elementów cyrkowych.

Na tym samym piętrze, w bliskim sąsiedztwie z Gramem, znajdować będzie się The Urban Beard Barber Shop, z największą jak do tej pory ilością stanowisk (aż sześć!) i z bogatym asortymentem kosmetyków do pielęgnacji brody i włosów.

Wnętrza ozdobi cyrkowy mural, wykonany przez ilustratora Krystiana Ścigalskiego, znanego pod pseudonimem Why-Duck. Natomiast zaraz obok usłyszeć będzie można maszynkę tatuatorską, której dźwięk dobiegnie do nas z The Urban Beard Tattoo – studia tatuaży, gdzie rotacyjnie stacjonować będą tatuatorzy z różnych miast.

Wchodząc na drugie piętro, zapomnicie, co to nuda! Zadba o to GRAM i sąsiadujące z nim lokale. A to jeszcze nie koniec atrakcji, jakie pojawią się we wnętrzach zabytkowego MDM-u!

Wielkie otwarcie planowane jest na 19 października pod adresem Marszałkowska 45/49. Właściciele kompleksu, przygotowali nie jedną, ale aż trzy niespodzianki. Koniecznie sprawdźcie tę lokalizację!

FOODIE