Stolik Marzeń – ten rewelacyjny projekt pozwoli ucztować na łonie natury

To idealne rozwiązanie problemu ograniczonych wyjść na miasto. Restauracja Umami wpadła na pomysł, który pozwala na indywidualną ucztę i to w scenerii, którą sami sobie wymarzycie.
.get_the_title().

Stolik Marzeń to pomysł zespołu Restauracji Umami, która już od 9 lat rozpieszcza gości w Pyskowicach na południu Polski. Niedawno ruszyli ze swoim najnowszym projektem, który pozwala na zorganizowanie uczty w dowolnym malowniczym miejscu, które sami wybierzecie. Oczywiście na świeżym powietrzu, pośród natury i w pięknej scenerii.

W zasadzie pomysł jest prosty – chodzi o umilenie ważnych chwil w wymarzonym miejscu.

zdjęcie: Mateusz Sawicki Fotografia
zdjęcie: Mateusz Sawicki Fotografia

Stolik Marzeń wyróżnia się na tle innych miejsc. Gwarantuje intymność i wrażenia, które zostaną z nami na zawsze. Chcąc zorganizować taką ucztę, wystarczy dać znać zespołowi Restauracji Umami, który wspólnie z wami zaplanuje Stolik Marzeń. Sugerując się zdjęciami, wygląda na to, że zawsze będzie niesamowicie pięknie, a w dodatku smacznie – bo przecież ma to być kulinarna uczta!

zdjęcie: Joanna Kępa Fotografia

Możecie zdecydować się piknik z papierowymi kubkami i talerzykami lub wybrać bardziej elegancką wersje – z pełną obsługą, porcelaną, kryształowymi kieliszkami i bąbelkami oraz kucharzem grillującym obok steki ze strusia.

Wszystkie potrzeby, nawet te ekstremalne, zostaną spełnione. Możecie szaleć!

zdjęcie: Mateusz Sawicki Fotografia

Warto podkreślić, że wasze kubki smakowe z pewnością będą zadowolone. Kuchnia Restauracji Umami została doceniona przez Przewodnik Gault&Millau/ W ubiegłym roku wygrała też nagrodę jury w prestiżowym konkursie Wine&Food Noble Night.

Wszystko dzięki dbaniu o jakość, szukaniu inspiracji z całego świata i ciągłym doskonaleniu szefów kuchni.

W takim miejscu musi być dobrze, o czym świadczy też rodzinna atmosfera panująca wśród współpracowników.

zdjęcie: Joanna Kępa Fotografia
zdjęcie: Joanna Kępa Fotografia

Planując własny Stolik Marzeń, pamiętajcie, że nie może tam zabraknąć detali i wszystkiego, co stworzy wyjątkowo magiczny klimat.

Jeśli nie czujecie się zbyt dobrze w roli aranżera, to zdradźcie swój pomysł ludziom z Umami, a oni z pewnością wam pomogą i nie zapomną o nastrojowych lampionach, dywanach i wygodnych poduszkach, czyli o wszystkim, co będzie sprzyjać umilaniu wam czasu.

zdjęcie: Mateusz Sawicki Fotografia
zdjęcie: Mateusz Sawicki Fotografia

Gdybyście zastanawiali się, jaką najbliższą okazję możecie świętować w terenie, a wcale nie zanosi się na urodziny, zaręczyny czy rocznicę, to możecie wynagrodzić sobie w ten sposób ponad miesiąc siedzenia w domu.

Stolik w lesie to okazja, by wyjść z domu i celebrować, nie narażając nikogo.

Można także zrezygnować ze stolika na rzecz koca w parku i skorzystać po prostu z gotowego zestawu piknikowego, który zostanie bezbłędnie przygotowany przez młodszą siostrę Umami, Restaurację Plado.

Zdecydowanie warto mieć w pamięci ich nieograniczone możliwości i śledzić na Instagramie!

Co więcej, zdradzili nam, że wspólnie z fotografką Joanną Kępą pracują właśnie nad kalendarzem ze zdjęciami stolików na każdy miesiąc – w ten sposób pokażą, jak piękna jest każda pora roku i jak cudowne mają możliwości. Nie możemy się go doczekać!

Zdjęcie główne: Joanna Kępa Fotografia
Tekst: Marta Mankiewicz

FOODIE