Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ten koc zaspokoi waszą ochotę na pizzę

Zanurzenie się w przytulnym kocu w towarzystwie ulubionego jedzenia wielu z nas sprawia wielką przyjemność. A co, jeśli wasz koc też wygląda jak pizza?
.get_the_title().

Internetem niedawno zawładnęły koce z printami popularnych przekąsek. Na początku pokazał się koc przypominający swoim wyglądem duży placek torilli. Ale nie każdy jest przecież fanem Tex-Mex!

Dlatego wkrótce na Amazonie znalazły się też inne smakowite wersje inspirowanego jedzeniem koca.

Jest więc koc-pizza, cheeseburger oraz lukrowany na różowo kocykowy donat.

ŹRÓDŁO: AMAZON

Koc jest lekki, miękki, wykonany w 100 proc. z poliestru, a jego średnica wynosi 150 centymetrów.

Jakby tego było mało, koce zapakowane są w urocze pudełka, które mają przypominać te dawane na wynos.

Ceny koców wahają się od 40 do 56 dolarów w zależności od wybranego wzoru. Choć może wydawać się, że to nieco za dużo, po przejrzeniu oferty z pewnością nie będziecie już zwracali na ten fakt uwagi – koce są po prostu zbyt kuszące.

ŹRÓDŁO: AMAZON
ŹRÓDŁO: AMAZON

„Super miękki i przytulny, to niesamowite, że wygląda tak realistycznie” – napisał jeden ze szczęśliwych nabywców. – „Jedyny minus? Z łatwością może wywołać apetyt.”

ŹRÓDŁO: AMAZON

Wkrótce po tym, jak koce zawładnęły mediami społecznościowymi, natknęliśmy się na coś jeszcze ładniejszego: The Tortilla Baby.

Ciasno owinięte dzieci często wyglądają jak małe buritto. Uncommon Goods podłapało inspirację i za cenę 48 dolarów sprzedaje mięciutki kocyk przypominający słynny placek. Jest zrobiony z oddychającego materiału (mieszanka bawełny i poliestru), by zadbać o komfort i bezpieczeństwo maluszka. Kocyk przeznaczony jest dla noworodków i dzieci do czwartego miesiąca, a w skład kompletu wchodzi także dopasowana czapka dla dziecka.

ŹRÓDŁO: UNCOMMON GOODS
ŹRÓDŁO: UNCOMMON GOODS

A dla tych, którzy nie potrafią sobie odmówić i szaleją na punkcie guacamole, wymyślona została również poduszka w kształcie awokado firmy GAMAGO, która może być wasza za 35 dolarów. Czas drzemki nigdy nie był tak apetyczny!

ŹRÓDŁO: AMAZON

Tekst: Marta Mankiewicz

FOODIE