Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Spędzasz samotnie walentynki? Uber Eats oferuje zniżkę na kebaba dla singli

Okazuje się, że pojedynczy kebab to najczęściej zamawiane danie w dzień św. Walentego.
.get_the_title().

Jeżeli jesteś singlem i właśnie zdałeś sobie sprawę z tego, że dzisiaj – o zgrozo – są walentynki, Uber Eats przychodzi z pomocą! Firma dowożąca jedzenie oferuje specjalne zniżki na kebaby dla tych, których nie trafiła jeszcze strzała Kupidyna. Okazuje się bowiem, że według danych Uber Eats w zeszłym roku najczęściej zamawianym daniem przez aplikację w dzień św. Walentego był właśnie (pojedynczy) kebab.

Oferta obowiązywać będzie od 14 lutego na terenie Wielkiej Brytanii przez 5 dni. Warunkiem otrzymania zniżki jest podzielenie się kebsem z przyjacielem.

Akcja „Kup jeden, otrzymaj drugiego za darmo” ma być celebracją przyjaźni i innych, niekoniecznie romantycznych relacji międzyludzkich.

W Wielkiej Brytanii niemal 23 mln osób można zaliczyć do kategorii „singiel” – oznacza to, że niemal 37 proc. społeczeństwa nie obchodzi walentynkowych obrzędów. Badanie przeprowadzone przez Uber Eats wykazało, że aż 93 proc. z nich ze strachem wyczekuje 14 lutego i najchętniej ukryłoby się w zaciszu własnego domu i mieszkania z czymś dobrym do jedzenia.

Remedium na sercowe rozterki? Zamów kebaba!

Źródło: Konbini

Tekst: AO

FOODIE