Spędzasz samotnie walentynki? Uber Eats oferuje zniżkę na kebaba dla singli

Okazuje się, że pojedynczy kebab to najczęściej zamawiane danie w dzień św. Walentego.
.get_the_title().

Jeżeli jesteś singlem i właśnie zdałeś sobie sprawę z tego, że dzisiaj – o zgrozo – są walentynki, Uber Eats przychodzi z pomocą! Firma dowożąca jedzenie oferuje specjalne zniżki na kebaby dla tych, których nie trafiła jeszcze strzała Kupidyna. Okazuje się bowiem, że według danych Uber Eats w zeszłym roku najczęściej zamawianym daniem przez aplikację w dzień św. Walentego był właśnie (pojedynczy) kebab.

Oferta obowiązywać będzie od 14 lutego na terenie Wielkiej Brytanii przez 5 dni. Warunkiem otrzymania zniżki jest podzielenie się kebsem z przyjacielem.

Akcja “Kup jeden, otrzymaj drugiego za darmo” ma być celebracją przyjaźni i innych, niekoniecznie romantycznych relacji międzyludzkich.

W Wielkiej Brytanii niemal 23 mln osób można zaliczyć do kategorii “singiel” – oznacza to, że niemal 37 proc. społeczeństwa nie obchodzi walentynkowych obrzędów. Badanie przeprowadzone przez Uber Eats wykazało, że aż 93 proc. z nich ze strachem wyczekuje 14 lutego i najchętniej ukryłoby się w zaciszu własnego domu i mieszkania z czymś dobrym do jedzenia.

Remedium na sercowe rozterki? Zamów kebaba!

Źródło: Konbini

Tekst: AO

FOODIE