Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W poznańskiej lodziarni kupisz lody z prawdziwymi kwiatami

Bratki, chabry i goździki to tylko wybrane kwiaty, które znajdziecie w wyjątkowych lodach serwowanych przez parę z Poznania.
.get_the_title().

Lodowe desery to jeden z najwdzięczniejszych motywów do fotografowania. Doskonale wiedzą o tym lodziarnie, a że lato o sprzyja nowym trendom w tej branży, to wybór na rynku mamy bardzo bogaty. Do lodowych tacos, czarnych wafelków czy lodów w bąbelkowym waflu dołączył właśnie nowy hit – lody kwiatowe.

Lody na patyku, o ciekawym i nieco zapomnianym już designie, w których znajdziemy prawdziwe kwiaty oferuje poznańska lodziarnia Najs Cream.

Wśród używanych kwiatów znajdziemy m.in. chabry, bratki, goździki i róże – wszystkie podchodzą ze specjalnej, posiadającej atest hodowli i jak przekonują właściciele lodziarni, świetnie współgrają z owocowym, nieco ziołowym smakiem lodów.

Najs Cream nie ogranicza się jednak wyłącznie do kwiatów – w ich ofercie znajdziemy również lody wykonane na bazie masła konopnego czy nietypowe połączenia smaków jak np. wanilia i bekon.

Kwiatowe lody znajdziecie na Nocnym Targu Towarzyskim oraz w lokalu przy ulicy Widłakowej. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

Najnowszy model lodówki Side By Side firmy Samsung dostosowuje się do potrzeb oraz nawyków żywnościowych Twojej rodziny. Dodatkowe drzwi Food ShowCase dzielą wnętrze chłodziarki na dwie niezależne strefy.

Drzwi umiejscowione z przodu urządzenia są przeznaczone do przechowywania tych produktów, po które sięgamy najczęściej, by mieć je zawsze w zasięgu ręki.

Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania wewnętrzna część chłodziarki jest rzadziej otwierana, co pozwala na lepsze utrzymanie optymalnej temperatury chłodzenia, a przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

FOODIE