Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W Warszawie powstała pierwsza kuchnia IKEA stworzona po to, aby móc zamówić dania na wynos

Już niedługie nie będziecie się musieli wybierać do restauracji przy sklepie IKEA, aby zjeść klopsiki z borówkowym sosem lub karmelową tartę Daim.
.get_the_title().

Szwedzka marka testuje nowe rozwiązanie, które z pewnością pokochają wszyscy fani popularnych dań z restauracji IKEA.

Firma chce udostępnić możliwość zamawiania swoich potraw na wynos za pośrednictwem portalu Pyszne.pl.

Kuchnia IKEA znajduje się na warszawskim Mokotowie, w kompleksie biurowym Adgar Plaza przy ul. Postępu 17A i póki co jest w fazie testów. – Jedzenie oferowane przez IKEA cieszy się ogromną popularnością. Do niedawna jednak, chcąc spróbować szwedzkich specjałów, trzeba było pojechać do jednej z dwóch restauracji przy sklepach IKEA. Teraz to się zmieniło i widujemy licznych pracowników naszych obiektów z torbami lunchowymi IKEA – mówi Ewelina Nuszczyńska, Leasing & Flexible Workplaces Manager w Adgar Polska.

źródło: pixabay

Warto dodać, że IKEA nie otwiera restauracji, a kuchnię zajmującą się wyłącznie obsługą zamówień na wynos. Nie będzie zatem możliwości zajęcia stolika i zjedzenia posiłku na miejscu.

źródło: ikea.com

Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość wyboru różnych sposobów na robienie zakupów, również, jeżeli chodzi o naszą ofertę gastronomiczną (…). Nowe miejsce pozwala, aby nasze dania i testowana opcja dostawy były jeszcze bardziej dostępne dla wielu ludzi, w tym tych, którzy między innymi mieszkają czy pracują na warszawskim Mokotowie i w jego okolicach – mówi o nowym pomyśle Oriana Pajewska, jedna z pomysłodawczyń projektu z IKEA Retail w Polsce. Jako że restauracje w sklepach IKEA bardzo często pękają w szwach, a wolny stolik trzeba sprytnie upolować, możliwość zamawiania dań wprost do swojego domu może okazać się świetnym rozwiązaniem.

źródło: ikea.com

Zdjęcie główne: IKEA
Tekst: Marta Mankiewicz

FOODIE