Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Walentynki jak z bajki? W tej pizzerii zjecie pizzę jak z „Zakochanego kundla”

Po miłosne inspiracje najlepiej sięgać do znanych i lubianych klasyków Disneya. W końcu nie ma nic bardziej romantycznego niż wybudzające z długiego snu pocałunki, zabijanie smoków by ocalić wybrankę serca zamkniętą w wieży albo... jedzenie spaghetti bolognese ze wspólnego talerza.
.get_the_title().

W warszawskim Mr. Pancake dobrze wiedzą, z jakim sentymentem wracamy do bajek naszego dzieciństwa. Jeśli zatem chcecie 14 lutego ze swoją drugą połówką nie tylko dobrze zjeść, ale też zupełnie ją rozczulić przypominając historię Lady i Trampa – psiego włóczęgi i dobrze wychowanej, rasowej spanielki – to rezerwujcie czym prędzej stolik na Marszałkowskiej 17.

W specjalnej walentynkowej ofercie lokalu znajdziecie bowiem pizzę ze spaghetti bolognese. Brzmi szalenie hedonistycznie i bardzo romantycznie, zwłaszcza jeśli okaże się, że oboje chwyciliście jedną, długą nitkę makaronu…

źródło: fanpage Mr. Pancake

Oficjalnie uznajemy ten pomysł za przesłodki i czekamy na fotorelację par znad wspólnego talerza pizzy „Zakochany kundel”. A po takim posiłku nie ma lepszego pomysłu na kontynuację wieczoru, niż seans bajek Disneya. Warto na tę okazję zaopatrzyć się w arsenał w postaci „Pięknej i Bestii”, „Małej syrenki” czy „Pocahontas”. Oczywiście, to wszystko zaraz po obejrzeniu przygód Lady i Trampa!

Gdybyście jednak woleli spędzić Walentynki nad talerzem ze słodkościami, to Mr. Pancake swoje tytułowe pankejki 14 lutego podaje na różowo.

Nie znamy co prawda żadnej bajki, gdzie zajadali się takimi naleśnikami, ale z pewnością wyglądają uroczo.

A już zupełnie na serio – nieważne, co zjecie tego dnia, byleby spędzić czas posiłku razem. Smacznego świętowania!

Tekst: KG

FOODIE