Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

We Wrocławiu powstała restauracja inspirowana kwiatami. Znajdziecie je nawet w menu

Na placu Solnym od niedawna działa nowa restauracja – Kwiatowa. Od razu podbiła serca wrocławian, którzy wychwalają ją na blogach i na Facebooku. Uznaliśmy, że to oryginalne miejsce koniecznie trzeba odwiedzić.
.get_the_title().

To miejsce całe jest w kwiatach: kwiaty są na stolikach, na barze, a przede wszystkim w karcie.

Pomysł na restaurację inspirowaną kwiatami podsunęła lokalizacja, czyli słynny wrocławski plac Solny, na którym znajdują się kultowe kwiaciarnie, pięknie oświetlone i otwarte do późna.

To dzięki nim cały Solny pachnie kwiatami. Teraz do zestawu dołączyła restauracja Kwiatowa. Działa cały dzień i ma zarówno ofertę śniadaniową, jak i bar przygotowany na wieczorne drinki. Design miejsca jest bardzo efektowny – odsłonięta cegła, 'lasy w słoikach’, no i oczywiście świeże kwiaty. Kwiatowa organizuje tygodnie tematyczne (np. lawendowy), co poniedziałek przedstawia drink tygodnia i codziennie serwuje świeże wegańskie ciasta.

Ceny nie są wygórowane. Jak na Plac Solny, to można nawet powiedzieć, że są niskie. Kwiatowa trzyma jednak jakość i poziom.

Karta ciągle się kształtuje, godne polecenia są share plate’y do samodzielnego skomponowania i codziennie inne danie dnia.

Jak na Kwiatową przystało, wszystkie dania są podawane z jadalnymi kwiatami. Polecamy, super miejsce. Jedzenie nie dość, że piękne, to jeszcze pyszne.

FOODIE