Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Whiskey w woreczku, które wygląda jak soczki z lat 90. Ten start-up dostarcza je pocztą

Po co kupować całą butelkę whiskey, skoro można zamówić subskrypcję na małe porcje? Z takiego założenia wyszedł ten start-up.
.get_the_title().

Większość koneserów whiskey z pewnością posiada w swoim barku niejedną butelkę tego trunku, którą otwiera przy odpowiedniej okazji. Co jednak, kiedy mamy ochotę łyknąć sobie trochę szkockiej, ale nie widzi nam się kupowanie całej butelki? Na tę potrzebę postanowił odpowiedzieć start-up Whisky Me z Wlk. Brytanii.

Firma w formie subskrypcji oferuje dostawę (za pośrednictwem poczty) najlepszych rodzajów whiskey, którą przesyła do klienta w wyciskanych woreczkach (które przypominają soczki sprzedawane w szkolnych sklepikach w latach 90.).

Źródło: Whisky Me

Tubki z whiskey nazywane są przez ich twórców „sporranami XXI. wieku” (sporran to element szkockiego ubioru – skórzana lub futrzana torebka przypinana na kilcie w czasie ważnych uroczystości). Subskrypcja kosztuje 7,95 funtów (ok. 18 zł) miesięcznie, można też zapłacić za cały rok z góry (płacąc 84 funty, czyli ok. 394 zł). Z usługi można zrezygnować w każdej chwili.

Niestety, firma póki co realizuje dostawy wyłącznie na terenie Wlk. Bytanii.

Źródło: konbini.com

FOODIE