Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Chcesz odwiedzać restauracje i płacić połowę ceny? Poznaj Everytap w nowej odsłonie

Interesują cię nowe restauracje w mieście? Odwiedzasz blogi kulinarne i zastanawiasz się, jak to jest bywać w najciekawszych miejscach, testując ich całą kartę menu i nie bankrutując? Aplikacja Everytap w ciekawy sposób odpowie na twoje potrzeby.
.get_the_title().

Pomysł jest zaskakująco prosty i jak donosi zespół Everytap – bardzo skuteczny. Od kilku tygodni ich aplikacja dostępna na iOS i Androida umożliwia dokonywanie rezerwacji w najlepszych restauracjach. Rezerwacje odbywają się tylko poza godzinami szczytu i każda gwarantuje rabat 50 proc. na wszystkie dania z pełnej karty menu restauracji.

Gdzie haczyk? Codziennie każda z restauracji biorących udział w programie udostępnia tylko jedną taką rezerwację.

Zabawa robi się zatem jeszcze ciekawsza, bo kto pierwszy, ten lepszy, a najlepsze rezerwacje schodzą najszybciej! Restauracje zachęcają w ten sposób do poznania ich najciekawszych dań i maksymalnego wykorzystania oferty – od przystawek, przez zupy, ciekawe wina i danie główne, po desery. Tak, za wszystko zapłacisz połowę.

Sprawdziliśmy restauracje biorące udział w zabawie. Obecnie dostępne są jedynie w Trójmieście – jest ich już ponad 50 i są naprawdę wyjątkowe oraz ciekawie dobrane.

Everytap zapewnia, że z nowym modelem działania powróci do wszystkich miast, w których działał dotychczas już w nowym roku.

Tymczasem pytamy, co z dotychczasowym modelem punktów lojalnościowych i ofert specjalnych. Dowiadujemy się, że można je już tylko odbierać. Odważna decyzja.

Od czasu powstania poszukiwaliśmy modelu działania, który dostarczałby najwięcej wartości i pozytywnych wrażeń kulinarnych użytkownikom oraz klientom. Przetestowaliśmy wiele rozwiązań, od punktów lojalnościowych za wizyty z użyciem beaconów, przez oferty specjalne, płatności mobilne, kampanie z nagrodami od dużych marek, aż po rezerwacje restauracji ze zniżką. Znaleźliśmy to rozwiązanie, choć zajęło to ponad 3 lata – mówi Maciej Piwko, założyciel Everytap.

Jako F5 mamy już na swoim koncie współpracę z Everytap. Będziemy ją także kontynuować w nowym modelu, o czym dowiecie się wkrótce. Tymczasem, jeśli mieszkacie w Trójmieście, zachęcamy do poznania wielu nowych restauracji, rezerwując stoliki i korzystając z rabatu 50 proc. na wszystkie dania z menu. Aplikacje pobierzecie z App Store oraz Google Play.

FUTOPIA