Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Czy sztuczna inteligencja może pomóc w odnalezieniu prawdziwej miłości? Na to wygląda!

Wraz z dynamicznym rozwojem i popularnością AI coraz więcej branż decyduje się skorzystać z jej możliwości. Tym razem padło na aplikacje randkowe.
.get_the_title().

Jak wynika z najnowszych badań około 90 proc. przedstawicieli pokolenia Z korzystających z aplikacji randkowych przestało wierzyć w moc sprawczą popularnych serwisów. Nie zachęca ich już szeroki wybór oraz różnorodność aplikacji. Coraz więcej z nich decyduje się na świadome pozostanie singlami i skupia się na własnej przyszłości i niezależności.

Czego brakuje serwisom randkowym? Być może pomocy sztucznej inteligencji.

Twórcy Iris Dating, jednej z najnowszych aplikacji do poznawania ludzi, postanowili wykorzystać AI, by stworzyć nowy sposób dopasowania użytkowników. Integracja serwisu ze sztuczną inteligencją ma pomagać w generowaniu wysoce spersonalizowanych opisów profili, ułatwiając przy tym proces dopasowania. System będzie mógł szybciej odnaleźć kompatybilne konta, zwracając uwagę na wyróżnione zainteresowania oraz preferencje.

Przeglądanie aplikacji randkowej /fot. cottonbro studio, pexels.com
fot. cottonbro studio, pexels.com

Twórcy aplikacji twierdzą, że dzięki przełomowej personalizacji profili będą mogli pomóc osobom, które są już zmęczone przeglądaniem niekończącej się ilości kont na innych serwisach randkowych. Iris Dating ma już około 2 milionów użytkowników, stając się przy tym pionierem nowej generacji aplikacji randkowych.

Tak więc chętnych do wypróbowanie systemu Iris Dating nie brakuje.

Tidio, firma odpowiedzialna za programowanie sztucznej inteligencji, postanowiła się dowiedzieć, czy ludzie skorzystaliby z aplikacji opartej na AI, by znaleźć partnera. Aż 67 proc. osób, które wzięły udział w sondażu, stwierdziło, że tak.

Zdjęcie główne: Karolina Grabowska/Pexels.com
Tekst: OP

FUTOPIA