Dzieciaki ze „Stranger Things” dostały gigantyczne podwyżki

Niektóre z nich będą zarabiać teraz aż dziesięciokrotnie więcej niż wcześniej.
.get_the_title().

Trwają prace nad 3 sezonem „Stranger Things”, który pojawi się na Netflixie prawdopodobnie pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku. Z tej okazji gwiazdy najbardziej popularnego serialu na platformie renegocjowały swoje kontrakty. Winona Ryder, która dostawała wcześniej 100 tys. dolarów za odcinek, oraz David Harbour (80 tys. dolarów za odcinek) będą inkasować teraz po 350 tys. dolarów. Podwyżki nie ominęły także najmłodszych członków obsady. Niektórzy z nich będą zarabiać teraz aż dziesięciokrotnie więcej niż na początku „Stranger Things”.

Najmłodsi aktorzy dostawali wcześniej od 20 do 30 tys. dolarów za odcinek.

Finn Wolfhard (serialowy Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas) i Noah Schnapp (Will) wynegocjowali właśnie podwyżkę do 250 tys. dolarów.

Również Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan) oraz Joe Keery (Steve) będą teraz zarabiać więcej – do 150 tys. dolarów za odcinek. Najwięcej pieniędzy spośród młodych aktorów otrzyma Millie Bobby Brown znana z roli serialowej Jedenastki – mówi się o tym, że 14-latka za każdy odcinek inkasować będzie teraz 300 tys. dolarów. Zdjęcia do nowego sezonu „Stranger Things” rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

Źródło: Huffington Post
Tekst: NS

FUTOPIA