Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jesteś freelancerem w Krakowie i masz dość pracy w piżamie? W mieście powstaje mega cowork

Niemal 4 tys. m2 i 140 umeblowanych biur – w samym centrum Krakowa, przy ulicy Pawiej, powstaje największa w województwie przestrzeń coworkingowa.
.get_the_title().

W Krakowie w ciągu ostatnich lat powstało sporo różnego rodzaju miejsc coworkingowych. Małych, dużych, nastawionych na branżę IT czy zupełnie przeciwnie – na drobne firmy wytwórcze. W najnowszym projekcie Business Link, mieszczącym się w kompleksie biurowym High5ive, ma znaleźć się miejsce dla małych firm i dla tych, które potrzebują przestrzeni dla kilkudziesięciu pracowników.

Business Link High5ive ma być nie tylko miejscem pracy, ale także pomagać i wspierać młode firmy oraz być szansą na bardziej dynamiczny rozwój własnych projektów w sprzyjającym środowisku.

Oprócz miejsca do coworkingu, do dyspozycji wynajmujących zostanie przeznaczone także 140 wysokiej jakości umeblowanych biur. W Business Link High5ive ma znajdować się także strefa wspólna, kuchnia, sale konferencyjne, a także budki telefoniczne, umożliwiające spokojną rozmowę przez telefon. Biura i coworking w Business Link można będzie wynajmować na minimum trzy miesiące, a okres wypowiedzenia wynosi tylko miesiąc. Otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku.

FUTOPIA