Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jesteście parą lub rodziną i szukacie najlepszej łączonej oferty komórkowej? Sprawdźcie Plush Abo!

Opcja „Duet” zapewnia brak ograniczeń i limitów na niemal każdym polu!
.get_the_title().

Gdy ostatnio przyglądaliśmy się na F5 ofercie Plush Abo, docenialiśmy przede wszystkim stosunek ceny do tego, jak dobrze taryfy dopasowane są do potrzeb współczesnego pokolenia. Bardzo solidne paczki internetu, dostęp do social mediów nie pomniejszający podstawowego pakietu danych, dodatkowy transfer do korzystania na Youtube, nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, wakacje od abonamentu czy wreszcie opcja rezygnacji z umowy w dowolnej chwili – to tylko najbardziej jaskrawe z udogodnień serwowanych przez dostawcę, którego promuje wesoły miś z lekkim ADHD.

Dziś postanowiliśmy zweryfikować, czy oferta Plush Abo równie dobrze jak w przypadku klientów indywidualnych sprawdza się dla par czy rodzin. I, uprzedzając fakty, także tu wnioski okazały się budujące.

Oto 5 powodów, dla których powinniście skorzystać z usług Plush Abo, jeśli szukacie łączonej oferty komórkowej na kilka numerów:

1. Umowa na czas nieokreślony

W pakietach łączonych konieczność wiązania się z usługodawcą na określony czas dla ugrania jakiejś śmiesznej zniżki potrafi być prawdziwą zmorą. Poza tym w życiu różnie przecież bywa i czasem zdarzają się rozstania. A w sytuacjach, gdy ludzi, którzy przechodzą trudne chwile i potrzebują od siebie przerwy, łączą jakieś formalności (np. aktywny abonament na jednym rachunku) potrafią one być bardzo bolesne.

Obok klasycznej umowy na 24 miesiące, w opcji „Duet” Plush proponuje remedium na takie sytuacje, czyli rozwiązanie na czas nieokreślony, które różni się tak naprawdę tylko odrobinę mniejszym początkowym pakietem internetowym (szczegóły na powyższej grafice).

Tym samym, jeśli zależy Wam, by z dowolnego powodu w każdej chwili bez konsekwencji móc zrezygnować z usługi, w ramach tej opcji znajdziecie coś dla siebie.

2. Przystępna cena

Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie w „Duecie”, cena abonamentu przeznaczonego dla klientów indywidualnych automatycznie obniża się z 25 do 20 zł.

Innymi słowy – za dwie osoby wychodzi po prostu 40 zł miesięcznie z pełnym pakietem usług. Niby nic, a już dyszka do przodu co miesiąc. Co ważne każdy z partnerów tego dealu dysponuje swoim własnym pakietem na wszystkie usługi. Zatem nie ma ryzyka, że jedna bardziej uzależniona od internetu połówka, skonsumuje transfer danych swojego partnera.

3. Nie tylko 2, ale i 3, 4, a nawet 5 jednoczesnych umów ze zniżką

Na jeden rachunek można zarezerwować aż 5 abonamentów, więc, jak łatwo policzyć, oszczędność w takim przypadku to 25 zł miesięcznie. Warunki szczególnie zachęcające, jeśli z oferty Plush Abo chcielibyście skorzystać całą rodziną. Kolejne abonamenty nie muszą być dokupywane jednocześnie, można to zrobić w dowolnym momencie.

4. Coraz więcej internetu

W przypadku umowy na czas nieokreślony pakiet internetu stale rośnie wraz z kolejnymi interwałami czasowymi, w obrębie których korzystamy z usługi. Zaczynając od wyjściowych 10 GB, po 12 miesiącach mamy już 16, zaś po upływie 2 lat 20 GB.

5. Po prostu – fajne warunki

Darmowe social media, pakiet YouTube, nielimitowane połączenia, DUUUŻO internetu.

W pakiecie „Duet” za zaledwie 20 zł można mieć wszystko to, czym próbują kusić dużo droższe i zamykające klientów w czasowej niewoli oferty abonamentowe u innych usługodawców.

Na tym tle Plush wydaje się więc naprawdę rozsądnym wyciągnięciem ręki do współczesnego, przyzwyczajonego do tempa dzisiejszych czasów pokolenia.

FUTOPIA