Macie dość codziennych porządków? iRobot Roomba i7 zrobi to za Was

Psia sierść, kurz biorący się nie wiadomo skąd czy ciężkie do pokonania zanieczyszczenia pod meblami? Koniec z tym! Odkurzający robot iRobot Roomba i7 sprzątnie za was i gwarantujemy, że będziecie więcej niż zadowoleni.
.get_the_title().

iRobot Roomba i7 odciąży was z nielubianych obowiązków, a przy tym wykona swoją pracę lepiej niż byście sami to zrobili. Kurz i brud nie będą miały już gdzie się schować, bo odkurzający robot wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, a do tego zaopatrzony jest w podwójne gumowe szczotki i szczotkę do sprzątania przy krawędziach, czyli tam gdzie zanieczyszczenia najbardziej lubią się gromadzić.

W dodatku posiada dużą moc ssącą, dzięki czemu możecie liczyć na najlepszą wydajność i niskie koszty eksploatacji.

źródło: irobot
źródło: irobot

iRobot to coś więcej niż tylko odkurzacz, to inteligentny robot, który nie dość, że sam wykryje miejsca zabrudzone to sam doskonale wie gdzie powinien sprzątać.

To odkurzacz autonomiczny, z którym możecie porozmawiać, a dzięki aplikacji iRobot Home będziecie w stanie dostosować sposób i harmonogram jego pracy do waszych nawyków. Wystarczy zainstalować aplikację i stworzyć mapę domu uwzględniając strefy, w które chcecie skierować robota. A nadanie nazw pomieszczeniom pozwoli na sterowanie głosowe za pomocą urządzeń obsługujących Alexa lub Asystenta Google.

źródło: irobot
źródło: irobot

Co ważne, rośliny, lampy czy ulubione dekoracje mogą pozostać na swoich miejscach, ponieważ iRobot sprytnie je ominie i poradzi sobie nawet w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Wciśnie się nawet pod meble, aby rozprawić się z niechcianym kurzem, a jeśli wyczerpie mu się akumulator to automatycznie wróci do stacji dokującej i po doładowaniu dokończy sprzątanie.

Solidny i dokładny w swoich obowiązkach!

źródło: irobot

iRobot Roomba i7 posiada jeszcze jeden ważny atut. Jego obecność w domu pozwoli wam przeznaczyć więcej czasu dla siebie i dla bliskich, a jego pomoc będzie towarzyszyć wam przez cały rok, nie tylko od święta.

Jeśli iRobot jest urządzeniem, któremu możemy oddać część domowych obowiązków, a w zamian móc skupić się na swoim hobby i rodzinie, to czemu by tego nie zrobić?

Więcej informacji znajdziecie na stronie irobot.pl.

źródło: irobot

FUTOPIA