Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Macie dość codziennych porządków? iRobot Roomba i7 zrobi to za Was

Psia sierść, kurz biorący się nie wiadomo skąd czy ciężkie do pokonania zanieczyszczenia pod meblami? Koniec z tym! Odkurzający robot iRobot Roomba i7 sprzątnie za was i gwarantujemy, że będziecie więcej niż zadowoleni.
.get_the_title().

iRobot Roomba i7 odciąży was z nielubianych obowiązków, a przy tym wykona swoją pracę lepiej niż byście sami to zrobili. Kurz i brud nie będą miały już gdzie się schować, bo odkurzający robot wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, a do tego zaopatrzony jest w podwójne gumowe szczotki i szczotkę do sprzątania przy krawędziach, czyli tam gdzie zanieczyszczenia najbardziej lubią się gromadzić.

W dodatku posiada dużą moc ssącą, dzięki czemu możecie liczyć na najlepszą wydajność i niskie koszty eksploatacji.

źródło: irobot
źródło: irobot

iRobot to coś więcej niż tylko odkurzacz, to inteligentny robot, który nie dość, że sam wykryje miejsca zabrudzone to sam doskonale wie gdzie powinien sprzątać.

To odkurzacz autonomiczny, z którym możecie porozmawiać, a dzięki aplikacji iRobot Home będziecie w stanie dostosować sposób i harmonogram jego pracy do waszych nawyków. Wystarczy zainstalować aplikację i stworzyć mapę domu uwzględniając strefy, w które chcecie skierować robota. A nadanie nazw pomieszczeniom pozwoli na sterowanie głosowe za pomocą urządzeń obsługujących Alexa lub Asystenta Google.

źródło: irobot
źródło: irobot

Co ważne, rośliny, lampy czy ulubione dekoracje mogą pozostać na swoich miejscach, ponieważ iRobot sprytnie je ominie i poradzi sobie nawet w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Wciśnie się nawet pod meble, aby rozprawić się z niechcianym kurzem, a jeśli wyczerpie mu się akumulator to automatycznie wróci do stacji dokującej i po doładowaniu dokończy sprzątanie.

Solidny i dokładny w swoich obowiązkach!

źródło: irobot

iRobot Roomba i7 posiada jeszcze jeden ważny atut. Jego obecność w domu pozwoli wam przeznaczyć więcej czasu dla siebie i dla bliskich, a jego pomoc będzie towarzyszyć wam przez cały rok, nie tylko od święta.

Jeśli iRobot jest urządzeniem, któremu możemy oddać część domowych obowiązków, a w zamian móc skupić się na swoim hobby i rodzinie, to czemu by tego nie zrobić?

Więcej informacji znajdziecie na stronie irobot.pl.

źródło: irobot

FUTOPIA