Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Na większe zakupy tylko autem? Convercycle bike ma funkcję cargo, na której można przewieźć rzeczy o wadze nawet 60 kg

Nawet jeśli przekonaliście się do rowerów, to chyba przyznacie, że w kilku sytuacjach całkowita rezygnacja z auta jest nieco przerażającą wizją. Converycle bike może rozwiązać ten problem.
.get_the_title().

Convercycle bike to projekt, który pojawił się na platformie crowdfundingowej Indiegogo, organizującej zbiórki na nowe, ciekawe projekty technologiczne. Trzeba przyznać, że ta od początku cieszy się niemałą popularnością.

Koncept wsparły już 332 osoby, co pozwoliło uzbierać sumę ponad 425 tys. euro, czyli ok. 1,8 mln złotych.

Nowi właściciele będą mogli cieszyć się swoimi nietuzinkowymi rowerami już w lutym 2020 roku.

Do wyboru są dwie wersje pojazdu – standardowa w cenie ok. 5200 złotych i elektroniczna, osiągający prędkość do 25km/h, za ok. 7600 złotych. Rowery mają fajny, prosty design. O ile nie jesteś fanatykiem rowerowego sprzętu, mógłbyś nie dostrzec kilku niuansów w ich formie, kiedy ktoś przemknąłby koło ciebie na którymś z nich. Tymczasem jest tu kilka dodatkowych elementów, dzięki którym Convercycle bike jednym wprawnym ruchem ręki można przemienić w pojazd z bagażnikiem.

Pomysłodawcy zapewniają, że rozkładanie i składanie rowerów jest bardzo proste, intuicyjne i nie zajmuje więcej niż 20 sekund.

Po rozłożeniu za siodełkiem pojawia się bagażnik, do którego można zapakować przeróżne rzeczy ważące nawet 60 kilogramów. Ideą powstania Convercycle było stworzenie pojazdu, który idealnie sprawdzi się w codziennym życiu w miejskiej dżungli.

W zależności od potrzeb użytkownika w danym momencie, będzie zwinnym, zgrabnym, standardowym rowerem miejskim, żeby w chwilę później zamienić się w pojazd z opcją cargo.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęć: Indiegogo.com
Tekst: KD

FUTOPIA