Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najgorsze mieszkania do wynajęcia w Poznaniu

Jakiś czas temu opublikowaliśmy zestawienie najgorszych mieszkań do wynajęcia w Warszawie. Tym razem prześwietlamy rynek mieszkaniowy w Poznaniu. Sprawdźcie efekty.
.get_the_title().

Niedawno pisaliśmy o warszawskim rynku nieruchomości, obfitującym w 'okazje nie do odrzucenia’, który oferuje studentom (i nie tylko) za niemałe pieniądze takie perełki jak mieszkanie w piwnicy czy wnętrza do generalnego remontu. Okazuje się jednak, że ten problem to nie tylko domena stolicy.

Tym razem postanowiliśmy prześwietlić najciemniejsze zakamarki rynku mieszkaniowego w Poznaniu. Zobaczmy, jak wynajmujący zachęcają studentów – a może po prostu fanów ciasnych i brzydkich wnętrz – do wynajęcia wątpliwej jakości lokum i jak eksponują ich 'zalety’.

1. Propozycja dla estetów.

To mieszkanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim estetom, którzy lubią otaczać się pięknem. Dlaczego? Wcale nie dlatego, że to lokum ma z estetyką cokolwiek wspólnego. Po prostu mieszkanie w tak brzydkim wnętrzu sprawi, że po wyjściu z niego będzie można dostrzec wszelkie walory estetyczne na zewnątrz. Dodatkowo – imponująca meblościanka pomieści wszystkie piękne przedmioty najemcy.

2. Oferta tylko dla dziewcząt.

Przejaw dyskryminacji panów? A może po prostu jest to oferta, w której piękne wnętrze pełne kwiatów sprawi, że panie będą się tam dobrze czuły? Niestety nie wiemy, ponieważ wynajmującemu udało się wrzucić tylko jedno zdjęcie. Reszta to kwestia wyobraźni. Z niewątpliwych plusów dowiadujemy się, że w łazience jest wanna. Idealne dla tych, którzy lubą być zaskakiwani.

3. Dla ufnych.

Oferujący mieszkanie oczekuje – razem z 2 kotami – na zdjęcia. Być może zatrudnił specjalnych fotografów, którzy mają doszukać się piękna we wnętrzu jego mieszkania. Możemy tylko przypuszczać, bo samego mieszkania nie widzimy. Polecamy tym, którzy mają za dużo wolnego czasu i mogą sobie pozwolić na oglądanie takich mieszkań-niespodzianek.

4. Dla zwolenników stylu retro… lub historii.

Moda na styl retro czy vintage ma się cały czas dobrze. Oferujący to mieszkanie zdają się doskonale o tym wiedzieć. Chcąc wpisać się w różnorodne gusta poszukujących, wstawiają do wnętrza wszystko, co zabytkowe i już niepotrzebne. Meble, makatki, telewizory. Jak widać na zdjęciu, postanowili zostawić nawet swój własny komputer (notabene może to być eksponat z muzeum techniki). Czyż to nie miłe?

5. Wnętrze dla pary, którą więcej dzieli, niż łączy.

Zdaje się, że właściciele mieszkań naprawdę dbają o różnych najemców. Powyższa oferta jest idealna dla pary, którą połączyły przeciwieństwa – ona fanka psychodelii, jeżdżąca na imprezy goa; on – spokojny, zrelaksowany, domator. Cena do negocjacji!

6. Dla odchodzących od minimalizmu.

Pełne wzorów i kolorów mieszkanie na pewno przypadnie do gustu tym, którym znudziły się już proste, jasne wnętrza. Wzorzysta tapeta pod prysznicem i kwiatowy wzór na toalecie to zapewne przemyślany aranż, który w każdym momencie dnia i w każdym zakamarku mieszkania ma inspirować domowników.

7. Przestrzeń dla pomysłowych.

Patrząc na to mieszkanie, przychodzi do głowy jedna myśl: Polak potrafi. Suszarka na bieliznę się kołysze? Wystarczy położyć butelki z wodą. Kosmetyki nie mieszczą się w szafce? Można je wrzucić do reklamówki i położyć gdziekolwiek. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem odwagi i szczerości wynajmujących. Polecamy więc to mieszkanie tym, którzy lubią podpatrywać praktyczne rozwiązania.

8. Dla majsterkowiczów.

Przeglądając oferty mieszkań w Poznaniu, niespodziewanie można trafić na ofertę życia. Nie dość, że każdy, kto lubi drobne naprawy, będzie mógł się tu wyżyć, bo nie ma tu ani kawałka przestrzeni, której nie trzeba wyremontować, to jeszcze będzie mógł zaaranżować to wnętrze według własnego uznania. Niech was nie przestraszy wysokość kaucji – 4000 zł w tym przypadku to naprawdę okazja!

9. Dla tych, którzy potrafią dostrzec wszędzie potencjał.

Jesteś osobą, która podchodzi z optymizmem nawet do sytuacji pozornie beznadziejnej? Nie boisz się wyzwań takich jak np. ogrzewanie mieszkania piecem kaflowym? To mieszkanie jest stworzone dla takich właśnie osób. Sam właściciel nie boi się przedstawiać wnętrza jako potencjalnie wygodnego. Potencjalnie może być też ładne, czyste i nadające się do zamieszkania. Dla fanów trudnych wyzwań jak znalazł!

FUTOPIA