Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najgorsze mieszkania do wynajęcia w Trójmieście

Trzy prężnie rozwijające się nadmorskie miasta mają coraz więcej do zaoferowania w kwestii kształcenia, pracy oraz imprezowania. A jak wyglądają tutejsze mieszkania?
.get_the_title().

Okazuje się, że standard wystawianych na wynajem mieszkań z roku na roku staje się lepszy, ale nie daliśmy za wygraną! Przekopując się przez lawinę ofert na najpopularniejszych portalach i facebookowych grupach udało nam się wygrzebać kilka interesujących 'perełek’, które pasują jak ulał do naszej popularnej serii.

1. Mucha nie siada

źródło: gumtree

Duży dom to i dużo rzeczy. Podejrzewamy, że zrobienie kanapki posmarowanej masłem graniczy tutaj z cudem.

2. Jak ocalić ludzkość? Czy jest jakaś siła wyższa nad nami? Jak wyjść ze strefy komfortu?

źródło: facebook

Odpowiedzi na te pytania, jak i na wiele innych kluczowych i ważnych dla naszej ludzkości, z pewnością znajdziecie kąpiąc się – a raczej kontemplując – w tej wannie.

3. Goniący deadline

źródło: facebook

Zżera Cię stres przez depczący po piętach deadline? A może jesteś studentem, który musi napisać pracę dyplomową w dwa tygodnie? Spokooojnie! W tym pokoju nie musisz nawet wstawać z łóżka, aby ponownie usiąść do pisania!

4. Niezniszczalny welur

źródło: OLX

Welur powraca w sezonie jesienno-zimowym jak bumerang. Na dresy, bluzy, bluzki, buty, torebki. Ale! Na prawdziwych miłośników tego materiału czeka specjalnie wyszykowany pokój w Gdyni. Spójrzcie tylko jak się pięknie… mieni.

5. Chwila tylko dla siebie

Nie od dziś wiadomo, że podczas dłuższego posiedzenia w toalecie wpadają do głowy najlepsze pomysły. Ważne, aby w tym czasie zapewnić sobie maksymalny komfort i wygodę. A gdy myślami odbiegniemy zbyt daleko – to móc spłukać je z siebie strumieniem zimnej wody.

6. Przykuc w wannie

źródło: facebook

Używając tego wanno-brodzika trzeba wykazać się zarówno kreatywnością jak i gibkością ciała. Najbezpieczniejsza i zalecana pozycja: stojąca. Dla ekstremalnych przeżyć: przykuc, ale wtedy radzimy zakupić mini matę antypoślizgową.

7. U cioci, na imieninach

źródło: OLX

Co jak co, ale wódeczka w takim pokoju musi smakować wybornie!

8. Welur vol. 2

Welurowa kanapa i pieski małe dwa wciąż czekają na odpowiednią właścicielkę. Za jedyne 700 PLN miesięcznie!

FUTOPIA