Najgorsze mieszkania do wynajęcia w Warszawie vol. 2

Szukanie lokum w stolicy wiąże się z brodzeniem po urągających godności ofertach. Zebraliśmy najlepsze 'smaczki', aby udowodnić, jak bardzo absurdalny jest rynek najmu w Warszawie.
.get_the_title().

Okazuje się, że od czasu publikacji pierwszej części naszych warszawskich absurdów sytuacja na stołecznym rynku nieruchomości wcale się nie zmieniła. Przeglądając oferty wynajmu mieszkań, wciąż możemy trafić na takie perełki jak pokoje w piwnicy, pomieszczenia ozdobione psychodelicznymi fototapetami czy wnętrza nadające się do całkowitego remontu.

Niestety, lokale te wciąż znajdują chętnych, którzy są w stanie zapłacić za mieszkanie w takich warunkach niemałe pieniądze. Dlaczego? Bo Warszawa wciąż może się pochwalić zdecydowanie najwyższymi cenami nieruchomości w Polsce, zarówno jeżeli chodzi o kupno, jak i o wynajem.

Ceny te wciąż są podbijane przez właścicieli mieszkań, którzy mają pewność, że zawsze znajdą na swoje obskurne lokum jakiegoś zdesperowanego najemcę. Czym się zatem charakteryzują Chujowe mieszkania do wynajęcia? Odpowiedzi szukajcie poniżej.

1. Propozycja dla tych, którzy lubią przestronne wnętrza.

źródło: gumtree.pl
źródło: gumtree.pl

Pierwsza propozycja z pewnością przypadnie do gustu fanom większych przestrzeni. Jeżeli lubicie dobrze zaaranżowane wnętrza oraz modny od kilku sezonów styl vintage to warto wziąć pod uwagę mieszkanie typu studio, które spełnia jednocześnie funkcję salonu, sypialni oraz miejsca do pracy. Oferta zaciekawi również moli książkowych – znajdująca się w studio meblościanka pozwoli na ekspozycję wszystkich zbiorów.

3. Do 160 cm wzrostu.

źródło: Chujowe mieszkania do wynajęcia

Niektóre oferty skierowane są do wynajmujących o konkretnych wymiarach…

4. Tylko dla Polaków

Niektórzy właściciele manifestują w ogłoszeniach swój patriotyzm. Ten akurat okazał się ksenofobem.

5. Dla tych, którzy lubią remonty.

źródło: gumtree.pl
źródło: gumtree.pl
źródło: gumtree.pl

Czasami warto zaoszczędzić i wybrać atrakcyjną ofertę mieszkania przeznaczonego do remontu. Generalnego.

6. Opcja dla minimalistów. Kojące kolory.

Kolejna oferta to nie lada gratka dla minimalistów nie zaprzątających sobie głowy niepotrzebnymi przedmiotami, które i tak nie zmieściłby się do przytulnego pokoju na warszawskiej Pradze. Kolejnym plusem jest nieprzypadkowy dobór kolorów – zieleń, dominująca w pomieszczeniu, z pewnością uspokaja w przypadku niespodziewanej frustracji spowodowanej małym metrażem.

7. Underground.

źródło: Chujowe mieszkania do wynajęcia

Niektórzy preferują jasne przestrzenie, inni nie. Tym drugim polecamy opcję pokoju w piwnicy.

8. Ogród z widokiem na pokój.

źródło: olx.pl

Kawalerka z ogrodem w samym centrum Warszawy. Dodatkowy plus za dobór roślinności niewymagającej podlewania.

9. W wyposażeniu maskotki.

źródło: olx.pl
źródło: olx.pl

Pary z dzieckiem podobno mają problem ze znalezieniem dla siebie mieszkania. Na szczęście niektórzy wynajmujący są otwarci na maluchy.

10. Retro i nowoczesność

źródło: olx.pl
źródło: olx.pl

Ostatnia propozycja skierowana jest do sympatyków eklektycznych wnętrz, gdzie styl retro miesza się z nowoczesnością. Całość utrzymana w dominującym czerwonym odcieniu.

FUTOPIA