Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Oto rozwiązanie, które ma wszystkie korzyści abonamentu i elastyczność prepaida. Poznajcie Plush Abo

Szukacie operatora, który rozumie subtelności świata skoncentrowanego wokół social mediów i szybkiego przepływu informacji? Prawdopodobnie znaleźliście.
.get_the_title().

Współczesny świat przyzwyczaił nas do mobilności na niemal każdym polu. Od stałego dostępu do informacji w czasie rzeczywistym po błyskawiczną komunikację poprzez media społecznościowe czy smartfony. Niestety na tym tle wciąż dość anachronicznie prezentuje się oferta większości sieci komórkowych, które wikłają klientów w długie umowy i nieprzystające do rzeczywistości warunki. A przecież już chyba nikomu nie uśmiecha się perspektywa przyspawania do operatora i konieczności dopłacania do pakietów, które zwyczajnie nie odzwierciedlają sposobów, w jakie korzystamy ze smartfona. Na początku 2018 roku długi klientów wobec sieci komórkowych wynosiły w Polsce ponad… 713 mln zł!

Przyszłość telefonii niewątpliwie leży w elastyczności dostawców, w braku nacisku na długoterminowość i umożliwianiu klientom pomysłowego doboru w pełni spersonalizowanych rozwiązań.

Właśnie taka idea zgodna z bieżącym zeitgeistem wydaje się przyświecać Plush Abo – ofercie, która począwszy od barwnej identyfikacji wizualnej (sympatyczny miś w roli marketingowej dźwigni) aż po uwzględnienie takich niuansów jak specjalne pakiety na korzystanie z YouTube’a i mediów społecznościowych, stara się nadążać za potrzebami współczesnego pokolenia.

Pokolenia multitaskingu, częstych zmian i nadmiaru.

Oto 5 konkretnych powodów, dla których warto rozważyć ofertę Plush Abo.

1. Możliwość rezygnacji z umowy w dowolnym momencie

Trzy lata, dwa lata, rok? Niemal każdy abonament to swoisty wyrok, który konsekwentnie uszczupla stan portfela. W Plush Abo propozycje (10 lub 25 zł miesięcznie) są oferowane na czas nieokreślony, dzięki czemu umowę (w ramach której dostaniemy m.in. z nielimitowane połączenia, nawet 20 GB Internetu i darmowe pakiety na social media) można przerwać, wypowiedzieć lub zmienić w DOWOLNEJ chwili. Jeśli są jednak jacyś entuzjaści obligatoryjnego wiązania się np. na 24 miesiące, również i oni znajdą tu coś dla siebie.

2. Elastyczność, czyli swoboda w zmienianiu warunków pod własne widziMISIĘ

No właśnie, pewnie każdemu z nas zdarzyło się kiedyś być niewolnikiem nieuważnie zatwierdzonej umowy.

W przypadku Plush Abo swoimi potrzebami można żonglować do woli i zmieniać usługę w zależności od priorytetów.

Solidny pakiet internetowy, rozmowy, a może SMS-y i MMS-y? Personalizacja zajmuje raptem chwilkę, a nad wszystkim zawsze mamy pełną kontrolę.

3. Social media wkalkulowane w usługę

 

Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp to dziś dla ogromnej liczby osób narzędzia niemal niezbędne, często 24/7.

Świetnie, że wreszcie ktoś pomyślał więc o nich w kontekście usług telefonicznych, a zużycie danych generowane przez każdą z tych platform zwyczajnie nie pomniejsza pakietu internetowego.

Tym samym gigabajty z pakietu można spożytkować na coś zupełnie innego, a przecież dodatkowo w abonamentach za 25 zł/mies. w zakres bonusowych prezentów wchodzi też 10 GB pakietu YouTube. Tak – oglądanie filmików, które potrafi być prawdziwą zmorą dla transferowych zasobów, również przez długi czas okresu rozliczeniowego nie uszczupli bazowego limitu danych.

4.Nie potrzebujesz, nie płacisz!

Jedną z największych bolączek umowy okresowej z telekomami jest obowiązek comiesięcznych opłat nawet wówczas, gdy z nich nie korzystamy. Albo korzystamy w zdecydowanie mniejszym wymiarze, bo byliśmy zagranicą, korzystaliśmy z telefonu służbowego albo zaszyliśmy się gdzieś w Bieszczadach odcięci od świata, sprawdzając jak wpływa na nas #DigitalDetox.

W Plush tego problemu nie ma nawet jeśli podpiszesz umowę na 24 miesiące, bo umożliwiają nam to tzw. „wakacje od abonamentu”, czyli zawieszenie go na 30 dni z opcją przedłużenia na kolejne miesiące.

5. Brak limitów na wszystkie połączenia, SMS-y i MMS-y w naszym pięknym kraju. 

Na sam koniec wystrzał z nieco mniejszej, bo ogranej już na rynku, choć dla wielu pewnie najistotniejszej, armaty. Nie mogło bowiem zabraknąć też oczywiście standardu również u konkurencji, czyli nielimitowanych połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Wraz z wszystkim tym, co powyżej, już od 25 zł.

Naszym zdaniem tak elastyczna i łatwa do późniejszej samodzielnej nawigacji oferta wygląda naprawdę obiecująco i ma szansę przyciągnąć dużą rzeszę klientów. A czy wy macie już może jakieś doświadczenia z siecią energicznie promowaną przez wesołego misia?

Więcej o Plush Abo znajdziecie na dedykowanej stronie: plushbezlimitu.pl

Tekst: WM

FUTOPIA