Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„Pić, jeść, spać…” możesz to mieć za 7,94 zł na smarkacz.pl

Kultowa zabawka lat 90. i inspiracja największego hitu tego roku kosztuje tak mało, że nawet nie zasługuje na to, żeby ją kupić.
.get_the_title().

Taconafide w swoim kultowym już (nie bójmy się tego słowa) kawałku Tamagotchi przypominają nam, jak dobry wpływ na życie ludzi mają zwierzęta. Jedziesz na wakacje – nie porzucaj, zabierz swoje zwierzątko ze sobą! Brzmi jak plan. Jeśli jednak nie jesteś właścicielem żadnego uroczego sierściucha, możesz zabrać tego elektronicznego.

Tamagotchi znaleźliśmy w sklepie o wdzięcznie brzmiącej nazwie smarkacz.pl za jedyne 7,94 za sztukę! Dostępne są 3 wersje kolorystyczne w modnych obecnie neonowych odsłonach.

Dodatek OBOWIĄZKOWY, chociażby jako brelok do kluczyków, jeśli jesteś fanem duetu Taconafide, hipsterem, albo po prostu nie masz nikogo i potrzebny Ci przyjaciel. Na koniec tylko jedna uwaga:

Pamiętaj jednak, że to plastik, a plastikowe bzdety kupowane dla beki, są jak oglądanie Warsaw Shore na VOD.

Jeśli jednak tamagotchi macie dość, przedstawiamy wam naszą ulubioną melodie z minionego tygodnia BURRITOWPITE – Kebeby w nocy, autorstwa Na Pełnej. Bo kebab jest dobry na wszystko.

FUTOPIA