Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Poczuj się jak influencer dzięki botom!

Dzięki aplikacji BotNet każdy może poczuć się jak światowej sławy influencer.
.get_the_title().

Praca influencera może wydawać się prosta. Jednak ciągłe bycie online, współprace, kontrakty, przygotowywanie contentu, dbanie o swoich odbiorców wymaga wielu nakładu pracy, czasu i nerwów. A rezultaty nie zawsze są satysfakcjonujące. Z pomocą przychodzi BotNet – portal społecznościowy, na którym każdy może poczuć jak wpływowy influencer.

O nasze dobre samopoczucie i podnoszenie samooceny dbają boty, które śledzą, chwalą i lajkują – jak najwierniejsi fani!

Za BotNetem stoi Billy Chasen, współtwórca startupu Betaworks oraz takich projektów jak GIPHY, Turntable.fm czy Chartbeat. Chasen przyznaje, że sam nie ma dużych zasięgów w mediach społecznościowych – na Instagramie śledzi go niespełna 600 osób, na Twitterze nieco ponad 4 tys. Natłok pracy i projektów nie pozwala mu na kreowanie wizerunku na socialach, jak na prawdziwego influencera przystało. Dlatego Chasen postanowił użyć botów, by choć przez chwilę poczuć się jak celebryta.

BotNet sprawi, że poczujesz się jak influencer // www.startbotnet.com

Zadaniem setek tysięcy botów jest komentowanie i „lajkowanie” treści wrzucanych przez użytkowników, bez względu na to, jak banalna ona jest. Twórca przyznaje, że chodzi o stworzenie symulacji megasławy, którą cieszą się takie osoby jak Kylie Janner czy Christiano Ronaldo. Boty umieszczone są w „sztucznej sieci” BotNet, która wyglądem przypomina Facebooka. Aplikacja jest darmowa, dostępna dla iOS i Android. Znajdziecie ją tutaj.

Tekst: WR

FUTOPIA