Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Praca marzeń: Netflix ogłosił, że szuka profesjonalnego binge watchera

Do obowiązków wyłonionej osoby będzie też należało ocenianie, opisywanie i tworzenie raportów na temat obejrzanych seriali, filmów i programów.
.get_the_title().

Nie masz najmniejszego problemu z obejrzeniem za jednym zamachem całego sezonu serialu? Uważasz, że jesteś w tym tak dobry, że ktoś powinien ci za to płacić? W takim razie powinno cię zainteresować ogłoszenie, które Netflix zamieścił ostatnio na swojej stronie. Platforma ogłosiła, że poszukuje osoby, która będzie się zajmować oglądaniem oryginalnych produkcji Netflixa. Stanowisko nosi nazwę ”editorial analyst”.

W zakres obowiązków wyłonionej osoby, oprócz oglądania Netflixa przez kilka godzin dziennie, będzie wchodzić ocenianie, opisywanie i tworzenie raportów na temat obejrzanych seriali, filmów i programów.

Wszystko to w zaciszu własnego biura w Hollywood. Oferta skierowana jest do osób, które mają 5 lat doświadczenia w branży rozrywkowej oraz posługują się językiem angielskim i japońskim.

Brzmi jak marzenie? Mamy złą wiadomość – ogłoszenie zniknęło już ze strony platformy, więc prawdopodobnie szczęśliwiec już został zrekrutowany.

Źródło: Dazed Digital
Tekst: NS

FUTOPIA