Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W Warszawie działa pierwszy salon profesjonalnego przytulania. Znamy cennik

Salon przytulania to miejsce, w którym zarówno single, jak i osoby będące w związku, poprawią swoje samopoczucie i odzyskają spokój ducha.
.get_the_title().

Usługa profesjonalnego przytulania, która jak podkreślają specjaliści niezwykle pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, od lat działała w USA oraz w Wielkiej Brytanii. Teraz skorzystają z niej również warszawiacy. Wszystko to za sprawą salonu przytulanie.pl, za który odpowiada Sylwia Kalinowska i Magdalena Fiałkowska.

Proponowane metody przytulania

Ich usługa ma czysto platoniczny charakter i skierowana jest zarówno do osób samotnych, jak i tych będących w związkach. Sesje, które trwają 30 lub 60 minut, odbywają się w specjalnie przygotowanej przestrzeni, która przypomina przytulne mieszkanie.

W trakcie spotkania klient ma możliwość wyboru najdogodniejszego sposobu przytulania – na leżąco, stojąco lub też siedząco.

Przytulanie jest naturalnym antydepresantem, który poprawia humor i sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Obniża poziom napięcia i stresu oraz wpływa na działanie układu nerwowego oraz sercowego. Zdaniem psychologów, pomaga również w budowaniu trwałych i bezpiecznych więzi.

Przytulanie odbywa się w pokojach, które możecie zobaczyć powyżej. Ile kosztuje ta przyjemność? Obecnie w promocji godzina przytulania to 99 zł. Można wykupić także pakiet 10 wizyt. Pełny cennik znajdziecie tutaj.

W ofercie też opcja na Walentynki.

„Zostań swoją walentynką 14 lutego! Jeśli jesteś singlem z różnych powodów – dopiero szukasz drugiej połówki, nie chcesz być w związku lub właśnie się on zakończył, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Podczas 2,5 godzinnej domówki walentynkowej będziemy dawać sobie nawzajem ciepło, bliskość i przyjacielski dotyk. Uważamy, że świętowanie dnia miłości należy się singlom, tak samo jak i parom.”

Brzmi ciekawie…

pokój do przytulania

FUTOPIA