Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ta warszawska firma wypożycza choinki. Dzięki temu może uratować nawet 5 mln drzewek!

Wypożyczalnia Choinek oferuje świąteczne drzewka na wynajem. Dostarcza je zainteresowanym, a potem odbiera – dzięki tej akcji może ocalić 5 milionów drzewek.
.get_the_title().

Moda na bycie eko wkracza na rynek świątecznych ozdób. Warszawska firma Wypożyczalnia Choinek oferuje, jak sama nazwa wskazuje, serwis wypożyczenia świątecznego drzewka, które dostarczy przed Świętami, a po nich odbierze z domu klienta. Idea stojąca za tym pomysłem na biznes jest szczytna – dzięki akcji można ocalić 5 milionów drzewek, które corocznie zostają wycięte, aby następnie ozdobić wnętrza polskich domów.

Serwis działa na razie jedynie na terenie Warszawy. Aby wypożyczyć choinkę, należy wypełnić formularz na stronie internetowej wypozyczalniachoinek.eu, skontaktować się z firmą telefonicznie lub złożyć zamówienie osobiście w biurze przy ulicy Kadetów 1.

Drzewka różnią się pod względem rozmiarów i rodzajów, co rzutuje na zróżnicowane ceny. Te wahają się od 49 do 292 złotych. Dostawa i odbiór choinki to łączny koszt od 30 do 40 złotych.

Źródło: Noizz

FUTOPIA