Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zakupy online w Lidlu i w Biedronce oferowane przez polski startup zainteresowały Google

Zakupy online w Lidlu, Biedronce i innych sklepach, które nie mają ich w swojej ofercie, mogą zostać dostarczone do domu już w godzinę. Innowacyjny pomysł sprawił, że firma właśnie zakwalifikoała się do Google Launchpad Accelerator jako jedyna z naszego kraju.
.get_the_title().

Dzięki serwisowi Szopi.pl zrobicie zakupy online w Lidlu, w Biedronce oraz w innych sklepach, które nie mają tego w swojej ofercie. Na stronie wybiera się sklep i artykuły, które chce się kupić, a zamówienie realizuje terenowy pracownik Szopi zwany przez firmę szoperem. W razie braku produktu, szoper kontaktuje się z klientem i wspólnie ustalają ewentualne zamienniki.

Zakupy mogą być dostarczone do domu już w godzinę – znacznie szybciej niż w konkurencyjnych marketach online.

Koszt dostawy z większości sklepów wynosi zaledwie 9,90 zł.

Szopi dostarcza zakupy także w weekendy, w godzinach działania sklepów stacjonarnych.

Na razie z usług start-upu mogą korzystać tylko mieszkańcy Krakowa i Warszawy.

Być może jednak wkrótce zwiększy się liczba obsługiwanych miast, a także sklepów dostępnych w ofercie firmy. Szopi zakwalifikowało się właśnie do Google Launchpad Accelerator jako jedyna firma z naszego kraju. To międzynarodowy program szkoleniowy dla młodych firm organizowany przez Google Developers w San Francisco. Twórcy Szopi spotkają się tam z ekspertami z największych film technologicznych.

FUTOPIA