Bilety na III edycje Soundream Festival w Krakowie już dostępne, headlinerem Miły ATZ

To wydarzenie muzyczne, promujące młodych, aspirujących artystów muzyki elektronicznej oraz hip-hopu. Event odbędzie się 8 czerwca w Krakowie w HYPE PARKU. Na dwóch scenach wystąpi czternastu artystów. Headlinerem wydarzenia jest MIły ATZ.
.get_the_title().

Event odbędzie się 8 czerwca w Krakowie w HYPE PARKU – unikalnej przestrzeni utrzymanej w duchu industrialnym. Na dwóch scenach wystąpi czternastu artystów, m.in. 2K88, Penera, Speed Dating Club czy Da Vosk Docta. Headlinerem wydarzenia jest MIły ATZ. Bilety w drugiej puli są już dostępne.

Festiwal jest podzielony na dwie części – dzienną oraz nocną. W ciągu dnia na uczestników czekać będą wystawy młodych, wschodzących artystów oraz design community meet-up organizowany przez Santa Grafika. Nie zabraknie również strefy chillout oraz foodtrucków.

Część nocna obejmuje koncerty na dwóch scenach. Wykonawcy zaprezentują różnorodne gatunki muzyczne, począwszy od miejskiej elektroniki, hip-hopu, poprzez ambient i dub, aż po techno. Ich występy będą wzbogacone o sztuki wizualne, w tym projekcje i mappingi.

Misją SOUNDREAM jest integracja środowisk twórczych oraz promowanie młodych, utalentowanych artystów. Event dedykowany jest wszystkim miłośnikom i miłośniczkom progresywnych dźwięków. Do tej pory ogłoszonymi Partnerami wydarzenia są m.in. Xiaomi, Cropp, Ania Kruk czy Muzeum MOCAK.

Bilety można zakupić poprzez platformę Stage24: [link].

Ponadto, Soundream we współpracy z Muzeum MOCAK organizuje Noc Muzeów już 17 maja. To wyjątkowa okazja dla uczestników, aby połączyć doznania muzyczne z kulturalnymi w jednym z najbardziej znanych polskich muzeów sztuki współczesnej.

O SOUNDREAM:

SOUNDREAM to inicjatywa stworzona przez grupę młodych pasjonatów muzyki, którzy mają głęboko zakorzenioną misję: łączyć ideę niesienia pomocy z promowaniem utalentowanych i wyróżniających się artystów polskiej sceny muzycznej. Ich celem jest tworzenie kreatywnej przestrzeni, integrującej różne światy: marki, artystów oraz słuchaczy.

Pierwsze wydarzenie SOUNDREAM miało miejsce w 2021 roku w Warszawie na Jasnej 1, a następne w 2022 roku na Helu. Obecnie organizatorzy realizują trzecią odsłonę SOUNDREAM.

IG: @soundream_festival

Link do zakupu biletów: [link]

 

KULTURA I SZTUKA