Blend Session 2023: Jan-Rapowanie i Frank Leen we wspólnym singlu 'Widok’

Nic tak nie zaskakuje, jak nieoczywiste połączenia! Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny dzięki Blend Session – muzycznej inicjatywie, która ma na celu promowanie niecodziennych fuzji charakterów i talentów. W ramach projektu ponownie spotkali się młodzi twórcy – w tym roku są to Jan-Rapowanie oraz Frank Leen.
.get_the_title().

Nietuzinkowe muzyczne wydarzenie Blend Session raz jeszcze zainicjowało inspirujący miks osobowości. Tym razem na scenie będzie można zobaczyć wyjątkowo udaną fuzję dwóch muzycznych światów: topowego rapera i zdobywcę dwóch platynowych płyt Jana-Rapowanie oraz Franka Leena – bezkompromisowy i świeży głos alternatywnej sceny.

Niespodziewany duet wystąpi razem ze wspólnym singlem 'Widok’, który wymyka się gatunkowym ramom i uwodzi energetycznym, klubowym brzmieniem.

Utwór miał swoją premierę 9 listopada i jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Tego samego dnia pojawił się również klip promujący piosenkę, który można oglądać na kanałach artystów w serwisie YouTube.

Twórcy będą promować utwór w ramach specjalnego koncertu Blend Session, który odbędzie się 11 grudnia w Warszawie.

KULTURA I SZTUKA