Luca Guadagnino nakręci film o kanibalach. Wystąpi w nim Timothée Chalamet

Film zapowiadany jest jako połączenie romansu z horrorem.
.get_the_title().

Luca Guadagnino znany jest przede wszystkim jako reżyser „Tamtych dni, tamtych nocy” z Timothée Chalametem – historia o uczuciu, które połączyło nastoletniego chłopaka i dwudziestoczteroletniego doktoranta, rozgrywająca się w słonecznych Włoszech lat 80., zdobyła w 2018 roku Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Od tego czasu Guadagnino stworzył dobrze przyjęty remake „Suspirii” oraz serial „We Are Who We Are”, który w ubiegłym roku pojawił się w HBO.

Teraz reżyser zapowiada kolejny film pełnometrażowy, w którym znów wystąpi Timothée Chalamet – to dobra wiadomość dla fanów zarówno Guadagnino, jak i młodego aktora.

Za scenariusz produkcji odpowiada David Kajganich, który napisał także wcześniejsze filmy Guadagnino – „Suspirię” oraz „Nienasyconych”.

Zapowiadana produkcja będzie ekranizacją powieści „Bones&All” amerykańskiej pisarki Camille DeAngelis (powieść nie została jeszcze przełożona na polski).

Książka opowiada historię młodej dziewczyny, która jest… kanibalką. Jej zainteresowania kulinarne koncentrują się wokół osób, które darzą ją uczuciem.

Po śmierci matki chce poznać prawdę o sobie i wyrusza na poszukiwania ojca, którego nigdy nie znała. Nadchodząca produkcja zapowiadana jest jako połączenie horroru i romansu, a więc dwóch gatunków, w których reżyser sprawdził się już w przeszłości. Póki co nie wiadomo, na jakim etapie realizacji jest film ani kiedy będziemy mogli go zobaczyć.

Tekst: NS

KULTURA I SZTUKA