Paris Hilton, Pamela Anderson i Sky Ferreira w slasherze o pandemii i OnlyFans

Aby obejrzeć ten film już teraz, będziecie musieli kupić NFT. Ostrzegamy: nie jest tanie.
.get_the_title().

Temat koronawirusa i OnlyFans w jednym filmie? Spokojnie, to nie jest sequel 'Miłości, seksu i pandemii’ Patryka Vegi. ’18 & Over’ to horror o dziewczynie, która po rozstaniu, w trakcie pandemii zaszywa się w głuszy. W międzyczasie streamuje na tytułowej stronie, która jest niewątpliwie inspirowana OnlyFans.

To znaczy do czasu, aż nie wysiądzie prąd…

Reżyserem filmu jest Jimmy Giannopoulos, który napisał scenariusz wspólnie z Diomedesem Raulem Bermudezem. Producentką, współtwórczynią i odtwórczynią głównej roli jest Ashley Benson, znana z serialu 'Słodkie kłamstewka’. W slasherze występuje także Sky Ferreira, Paris Hilton i Pamela Anderson.

’18 & Over’ zdecydowanie wyróżnia się sposobem dystrybucji, który wybrali twórcy. Nie zdecydowali się na współpracę z żadną z mnożących się wciąż platform streamingowych. Film będzie można za to obejrzeć, kupując 'bilet’ w formie NFT.

Dostępne jest 10 tys. tokenów w cenie… 263 dolary każdy.

Nabywcy zyskują w ten sposób dostęp do streamingu ’18 & Over’ na dwa miesiące, a także dodatkowe atrakcje, wśród których znajdą się rozmowy z twórcami filmu czy nawet zaproszenie na premierę w Los Angeles. Po dwóch miesiącach film ma trafić na ekrany amerykańskich kin – więc jeśli wolicie przeznaczyć swoje fundusze na coś innego niż link do streamingu, to prawdopodobnie nic straconego.

Tekst: NS

KULTURA I SZTUKA