Rosalie. wraca z nowym klipem. Został nakręcony smartfonem!

Okazuje się, że smartfonem da się nakręcić w pełni profesjonalny teledysk, a Samsung Galaxy S21 Ultra 5G sprawdza się nie gorzej niż kosztowne kamery.
.get_the_title().

Czy da się nakręcić teledysk smartfonem? Jasne. Technologia idzie do przodu i masa drogich, specjalistycznych sprzętów nie jest już potrzebna do tego, by stworzyć w pełni profesjonalny klip. Serio: materiały nakręcone smartfonem wcale nie muszą być utrzymane w stylistyce lo-fi i nie trzeba iść na żadne ustępstwa.

Najlepszym dowodem na to jest najnowszy teledysk Rosalie, który w całości został nakręcony na smartfonie Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

W klipie do piosenki ‘Chodź, chodź, chodź’ polsko-niemiecka gwiazda występuje w najróżniejszych stylizacjach – raz wygląda jak gwiazda firmowa z epoki starego Hollywood, raz jak wyciągnięta z planu ‘Matrixa’, a raz ma na głowie futrzaną czapę. To oczywiście nie jest przypadek. Przebieranki Rosalie. korespondują z treścią piosenki, która dotyczy funkcjonowania w mediach społecznościowych. – ‘Chodź, chodź, chodź’ to muzyczny komentarz do kondycji międzyludzkich relacji w erze social mediów i nowych technologii. Coraz częściej zakładamy maski, tworzymy swoje wizerunki, pokazujące nas w tej najlepszej odsłonie – tłumaczy artystka.

Autorami klipu do piosenki ‘Chodź, chodź, chodź’ jest reżyserski duet Andiamo, czyli Mateusz Erdmann i Michał Więckowski.

Twórcy na co dzień korzystają z profesjonalnego sprzętu filmowego, więc nakręcenie teledysku na smartfonie Samsung Galaxy S21 Ultra 5G miało w sobie coś z przygody.

Choć na początku obawiali się nieco tego wyzwania, okazało się, że smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G sprawdził się znakomicie. A nie miał łatwego zadania – choćby dlatego, że w klipie mnóstwo jest zabaw ze światłem i cieniem. Przy kręceniu wykorzystywany był przede wszystkim główny 108 Mpx obiektyw w trybie PRO i możliwość nagrywania w 4K. – Niewielki rozmiar i waga, obiektywy o różnych ogniskowych,czy możliwość nagrywania przy słabym świetle są to elementy które dają wolność i swobodę. Byliśmy bardzo zaskoczeni trybem PRO, który pozwalał m.in. na kontrolę ISO, temperatury barwnej, nasycenia kolorów oraz przesłony obiektywów – mówi duet reżyserów.

Zresztą zobaczcie sami:

Gdybyśmy wam tego nie powiedzieli, pewnie nigdy byście nie wpadli na to, że ten klip kręcono smartfonem, prawda? A to najlepsza rekomendacja modelu Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. No i niewątpliwie świetna wiadomość dla wszystkich, którym marzy się nagrywanie dobrej jakości materiałów wideo bez tony profesjonalnego sprzętu.

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook