Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Salt Wave Festival: sea you za miesiąc

22 artystów, 3 sceny, 2 dni pełne muzyki i 30 dni do startu. Sam Tompkins, Jack Garratt, Lola Marsh, Kacperczyk, Ralph Kaminski, Crooked Colours, Agar Agar, Szczyl, Jann, KAMP!, BOKKA wystąpią w Jastarni już 4 i 5 sierpnia podczas czwartej odsłony nadmorskiego festiwalu.

Salt Wave Festival to wyjątkowy letni festiwal, który już po raz czwarty gości na Helu. Jak było na poprzednich edycjach? Koniecznie zajrzyjcie tutaj.

W pierwszy weekend sierpnia w Jastarni na Półwyspie Helskim zagrają: Sam Tompkins, Jack Garratt, Lola Marsh, Kacperczyk, Ralph Kaminski, Crooked Colours, Agar Agar, Szczyl, Jann, Rosalie., Jack Botts, KAMP!, BOKKA, O’SULLIVAN, Bass Astral, Święty Bass, Safario, KACHA b2b Semprey, Monster, Majli, Nimm2.

Artystów będzie można usłyszeć na 3 scenach: Main Stage, Wave Stage i Porsche Stage. Strefy partnerów także będą pełne atrakcji, w tym m.in. muzycznych setów i instalacji artystycznych, nie zabraknie też strefy chillu i food courtu.

Festiwalowe dźwięki zabrzmiały tym roku wcześniej za sprawą koncertów pod banderą Salt Wave Sessions x Chałupy 6, na które możecie wpaść na popularny kemping. Wstęp na wszystkie koncerty wolny!

SALT WAVE SESSIONS, CZYLI MUZYCZNY WARM-UP przed festiwalem

Festiwalowe dźwięki zabrzmiały tym roku nieco wcześniej, a to za sprawą koncertów pod banderą Salt Wave Sessions x Chałupy 6. To wspólny cykl weekendowych wydarzeń z przyjacielem festiwalu, czyli popularnym kempingiem w Chałupach i pod patronatem radia Chillizet.

Już 14 lipca wystąpi Faustyna Maciejczuk – buntowniczka z wyboru od zawsze poszukująca w muzyce ekspresji, 21 lipca zagra Miętha, czyli duet stworzony przez rapera Skipa i producenta AWGS, a 28 lipca na kempingowej scenie będzie można usłyszeć The Cassino – indie rockowe trio, które porywa tłumy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Banner Image

BOLESŁAW CHROMRY JEDZIE NA SALT WAVE FESTIVAL

Cold wave, new wave, a może… hair wave? Bolesław Chromry – popularny rysownik, malarz i ilustrator – specjalnie dla Salt Wave Festival stworzył festiwalową grafikę.

W jego poetycko-rysowniczym uniwersum obecne są między innymi postaci z popkultury, a pozornie niedbały styl i odręczne pismo podkreślają pesymistyczną wesołość (albo może wesoły pesymizm) autora.

Banner Image
Strefa Porsche to przede wszystkim sport. Dodatkowo w konkursie można wygrać unikatowy kite Duotone Rebel SLS Porsche Edition od Porsche Polska. Zwycięzca dołączy do wąskiego grona posiadaczy Porsche... wśród latawców.


SALT WAVE CAMP 2023 NAPĘDZANY PRZEZ PORSCHE

Nie samą muzyką festiwal żyje. Salt Wave oddaje hołd miejscu, w którym się odbywa, czyli naszej surfingowej mekce. Hel to miejsce przyciągające wielbicieli sportów wodnych. To właśnie na nich na tydzień przed festiwalem czekają różne aktywację. Możecie popływać na kajcie, spróbować sił w windsurfingu lub surfingu, poćwiczyć jogę przy zachodzie słońca, wybrać się na spływ z riderami i na seans do kultowego kina Żeglarz.

Uczestnicy Salt Wave Camp będą rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem mistrzów i instruktorów SKS Surfingowego Klubu Sportowego.

Master class dla campowiczów poprowadzą uznani kitesurferzy: Aaron Hadlow, Reno Romeu i Rita Arnaus.

Jack Botts to surf folk oblany australijskim słońcem. Idealnie sprawdzi się na Helu.

JACK BOTTS – POWIEW ŚWIEŻEGO POWIETRZA

Znany z nadmorskich, folkowych dźwięków i luźnego podejścia do życia w vanie Jack Botts bardzo szybko zaistniał w świadomości Australijczyków. W trakcie zaledwie kilku lat obecności na scenie został doceniony jako wszechstronnie utalentowany muzyk i okrzyknięty jednym z najszybciej rozwijających się artystów w kraju.

Wkrótce artystę będzie można usłyszeć na kilku koncertach w Polsce (Elbląg, Ełk, Gdańsk) organizowanych pod szyldem Salt Wave Sessions oraz pierwszego dnia Salt Wave Festival.

Banner Image

BILETY I KARNETY NA SALT WAVE FESTIVAL
 
REGULAR TICKETS:
Karnet dwudniowy: 299 zł
Bilet jednodniowy: 199 zł
Bilet dla 1 osoby na pole namiotowe: 179 zł
Dostępne od 26.04.2023 (godz. 12:00) do 21.07.2023 (godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

FINAL CALL TICKETS:
Karnet dwudniowy: 359 zł
Bilet jednodniowy: 249 zł
Bilet dla 1 osoby na pole namiotowe: 199 zł
Dostępne od 21.07.2023 (godz. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

Bilety są dostępne w sprzedaży na: saltwave.pl. Dzieci do 6. roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Organizatorem Salt Wave Festival jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor festiwalu: Porsche Polska. Partnerzy – Gmina Jastarnia i VW Samochody Dostawcze. Patroni medialni: Chillizet, wyborcza.pl, F5, cgm, 'Prestiż Magazyn Trójmiejski’, muno.pl, i K MAG. Przyjaciele festiwalu: Chałupy 6, SKS, Surf Inc., kino Żeglarz i SmoothSail Music.

KULTURA I SZTUKA