Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Soundream Festival 2024 Music & Art w Krakowie

Progresywne dźwięki oraz wyjątkowe strefy Cropp i Xiaomi podczas III edycji
.get_the_title().

Cropp i Xiaomi ogłosili współpracę z Soundream Festival – wydarzeniem muzycznym promującym młodych, aspirujących artystów muzyki elektronicznej i hip-hopu. Podczas eventu uczestnicy będą mieli okazję m.in. stworzyć swój unikalny projekt koszulki wraz z Croppem oraz zrelaksować się i zrobić zdjęcia w strefie Redmi od Xiaomi. Event odbędzie się 8 czerwca w Krakowie w Hype Parku, gdzie na dwóch scenach wystąpi czternastu artystów, w tym headliner wydarzenia – Miły ATZ. Bilety w trzeciej puli są już dostępne.

Współpraca z Soundream Festival to naturalne przedłużenie misji Croppa, w której na pierwszym planie są ludzie oraz ich pasje. Na to wydarzenie brand przygotował specjalnie zaaranżowaną strefę „MAKE THE STREET YOURS”, gdzie uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoje własne, unikatowe T-shirty, zupełnie za darmo. Doświadczeni kreatorzy będą na miejscu, aby pomóc w realizacji nawet najbardziej oryginalnych pomysłów. Oprócz tego będzie możliwość spróbowania swoich sił w tworzeniu większego dzieła wraz z wyjątkowym artystą. Strefa Cropp to również boisko do koszykówki, doskonale wpisujące się w energiczny charakter marki.

Xiaomi, mistrz w tworzeniu funkcjonalnych rozwiązań w branży technologicznej, dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń za pomocą wyjątkowych technologii. Na festiwalowiczów czekać będzie m.in. strefa Infinity Rooms z pokazem świetlnym. Dodatkowo, marka przygotuje specjalny chillout zone – doskonałe miejsce do odpoczynku i naładowania swoich „baterii” przed dalszą zabawą. 

Festiwal jest podzielony na dwie części – dzienną oraz nocną. W ciągu dnia oprócz stref partnerów na uczestników czekać będzie m.in. tattoo zone, mobilna strefa sztuki Muzeum MOCAK, wystawy młodych, wschodzących artystów oraz design community meet-up organizowany przez Santa Grafika. Część nocna obejmuje koncerty na dwóch scenach, wśród nich występy m.in. Miłego ATZ, 2K88, Penera, Speed Dating Club czy Da Vosk Docta. Event dedykowany jest wszystkim miłośnikom progresywnych dźwięków.

Bilety można zakupić poprzez platformę Stage24: [link].

SPOŁECZEŃSTWO