Spójrz w #nieboGalaxy i wygraj składany smartfon Galaxy Z Flip5

Samsung postanowił na koniec lata zmobilizować nas do wybrania się w plener i spojrzenia w niebo.

Wystarczy smartfon, AR i odrobina kreatywności, żeby wygrać w konkursie jeden z 30 zestawów smartfon Galaxy Z Flip5 + słuchawki Galaxy Buds2 Pro. Pokażemy Wam, jak to zrobić. W piękne słoneczne popołudnie postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę razem z fotografem Vladem Baranovem i wziąć udział w fotograficznym wyzwaniu #nieboGalaxy.

W ramach kampanii Przejdź na stronę foldów, Samsung przygotował konkurs #nieboGalaxy, który trwa do końca września. Wystarczy spojrzeć w niebo i zobaczyć nowy wymiar otaczającej was rzeczywistości przy użyciu nakładki AR dostępnej pod linkiem www.przejdznastronefoldow.pl lub po zeskanowaniu QR kodu.

Konkurs jest bardzo prosty, co udowodnimy poniżej. Czasu zostało niewiele, więc pospieszcie się!

Banner Image
Galaxy Z Flip5 może zmieniać kolor, kąt nachylenia, możecie go wirtualnie składać lub rozkładać, a nawet powielić. Wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Nowy wymiAR

Na początek nasze kroki skierowaliśmy do jednego z piękniejszych parków w Warszawie, Skaryszaka, znajdującego się po praskiej stronie Wisły. Fajnych kadrów tu nie brakuje, jest woda, pomniki i przede wszystkim niebo.

Żeby wziąć udział w konkursie możecie użyć jakiegokolwiek smartfona. Wystarczy, użyć kodu QR, który znajdziecie poniżej i zeskanować niebo nad wami telefonem. Czas użyć wyobraźni i wykorzystać pojawiający się na ekranie waszego smartfona Galaxy Z Flip5 w przestrzeni wokół was. Możemy bawić się wirtualnym składakiem Samsunga wstawiając go w otoczenie.

Galaxy Z Flip5 może zmieniać kolor, kąt nachylenia, możecie go wirtualnie składać lub rozkładać, a nawet powielić. Wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Banner Image

Wykorzystując technologię AR zapraszamy odbiorców do świata, w którym granice wyznacza tylko ich własna wyobraźnia. Chodźcie do świata foldów’ – mówi Magda Sielachowicz–Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.

Banner Image
Banner Image
To fajny konkurs, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, kto lubi bawić się w skojarzenia z otoczeniem - mówi Vlad Baranov.


Jak wziąć udział w wyzwaniu #nieboGalaxy?

Zawsze wypatruję czegoś ciekawego, zabawnego wokół siebie, szukam nowych kontekstów dla całkiem zwykłych rzeczy – mówi Vlad Baranov.

Jak działa konkurs? Najprościej jak się da: wchodzisz na stronę: www.przejdznastronefoldow.pl i klikasz w konkurs, pozwalasz użyć nakładce VR aparatu w Twoim smartfonie, a następnie skanujesz niebo. Wiadomo, zgadzasz się na regulamin konkursu i rozglądasz przez obiektyw swojego aparatu w smartfonie. Masz przed sobą wiszący w powietrzu Galaxy Z Flip5…i tu zaczyna się zabawa – tłumaczy Vlad.

– Szybko można ogarnąć nawigację bawiąc się ustawieniami, podpowiedzi i instrukcje od początku pojawiają się na ekranie. Wymyślamy kadr, robimy zdjęcie i wrzucamy na Instagram lub TikTok z hashtagiem #nieboGalaxy i to już – dodaje fotograf.

Możesz wybrać dowolne miejsce w swoim mieście. My wybraliśmy się jeszcze pod miasto na krótką wycieczkę, zabierając ze sobą wirtualnego Galaxy Z Flip5.

Opublikuj efekt swoich działań na profilu w serwisach społecznościowych (Instagram lub TikTok) oznaczając profil marki @samsungpolska (Instagram) – #samsungpolska (TikTok) oraz hasztagiem: #nieboGalaxy.

Autorzy najbardziej kreatywnych prac opublikowanych w ramach wyzwania zostaną nagrodzeni jednym z 30 zestawów składających się ze smartfonu Galaxy Z Flip5 i słuchawek Galaxy Buds2 Pro.

Kampania i konkurs potrwają od 7 do 30 września. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie.

Zdjęcia: Vlad Baranov, F5
Materiał powstał we współpracy z Samsung

 

Banner Image

KULTURA I SZTUKA