Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Techno Train, czyli imprezowy pociąg do Hogwartu, a raczej Bawarii

Techno Train, to festiwal techno urządzony w pociągu, który rusza w stronę bawarskich wsi. Za jedyne 100 euro możesz wsiąść do pociągu nie byle jakiego, bo pełnego DJ-ów, świateł i fanów muzyki elektronicznej. Następny odjazd planowany jest na 21 sierpnia.
.get_the_title().

Niektórzy marzą o podróży pociągiem do Hogwartu, inni czekają na bilety na Techno Train, czyli pociąg dla mocnych klubowiczów. Kosztująca 100 euro podróż gwarantuje dość intensywne doświadczenia, w trakcie której można delektować się nieustającymi setami DJ-ów oraz zapierającymi dech w piersiach widokami bawarskiej wsi. Pierwszy raz Techno Train wyruszył w drogę w 2019 roku. Za inicjatywą stoi klub Haus 33 z Norymbergi. Pociąg odjeżdża dwa razy w roku ze stacji Frankenstadion i mknie do Würzburga oddalonego o jakieś 100 kilometrów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Techno Train Offical (@technotrain_)

Podróż trwa jakieś 7 godzin w czasie których pasażerowie mogą zmieniać wagony i wysłuchać 25-ciu różnych setów dj-skich w 12 wagonach.  Techno Train jest wyposażony w światła, maszyny dymne, głośniki jest też oczywiście strefa chillout i relaksu, zadbano tez o strefę dla palących. Od momentu pierwszej imprezy na rynku, cieszy się on sukcesem na całym świecie, zaczynając od Niemiec. Bilety wyprzedają się kilka minut.

Uczestnicy przyjeżdżają z całego świata do Bawarii, która jest dość powiedzieć wyjątkowo konserwatywna na tle Niemiec. Mimo kontrowersji i protestów Techno Train nadal otrzymuje pozwolenie na podróż. Wyposażone w głośniki i bary wagony oddają atmosferę klubu techno, właściwie zmieniając się w nie na te 7 godzin.

Na pokładzie, personel zapewnia, że całe wydarzenie odbywa się z pełnym bezpieczeństwem. Uczestnicy przejazdu wracają do Norymbergi żeby skończyć w klubie Haus 3 na imprezie pożegnalnej w stylu techno, house i queer beats.

Następny odjazd Techno Train jest zaplanowany na 21 sierpnia, ale nowy skład nie został jeszcze ogłoszony.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Techno Train Offical (@technotrain_)

KULTURA I SZTUKA