Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Za nami Met Gala 2024. Kto ubrał się najbardziej spektakularnie?

W 2024 roku temat "The Garden of Time" nawiązywał do historii mody i inspiracji czerpanych z natury, co miało również podkreślić potrzebę zrównoważonego rozwoju w modzie.
.get_the_title().

Met Gala 2024, znane także jako Costume Institute Benefit lub Met Ball, to charytatywne wydarzenie odbywające się co roku w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Uroczystość ta przyciąga największe gwiazdy świata mody, filmu, muzyki oraz sztuki, które prezentują spektakularne kreacje zgodne z rocznym tematem.

W 2024 roku temat „The Garden of Time” nawiązywał do historii mody i inspiracji czerpanych z natury, co miało również podkreślić potrzebę zrównoważonego rozwoju w modzie.

Wśród gospodarzy tego wydarzenia znaleźli się takie gwiazdy jak Zendaya, Jennifer Lopez, Chris Hemsworth i Bad Bunny​. Co roku, Met Gala jest również okazją do podziwiania nie tylko gwiazd filmu czy muzyki, ale również wpływowych postaci ze świata mody, takich jak Anna Wintour, która ma kluczowy wpływ na ostateczny skład listy gości.

Met Gala nie tylko promuje światową modę, ale przede wszystkim wspiera Costume Institute przy Metropolitan Museum of Art, zyskując fundusze na kolejne wystawy i zachowanie historycznych kolekcji. Cena biletów, sięgająca 35 000 dolarów za osobę, oraz stoliki kosztujące od 200 000 do 300 000 dolarów, świadczą o ekskluzywności i znaczeniu tego wydarzenia w kalendarzu kulturalnym Nowego Jorku​.

Nasze serca jednak najbardziej skradła uciekająca Pamela Anderson. Do obejrzenia na dzisiejszym F5 Daily.

KULTURA I SZTUKA