Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button
Read full story «Wolt»

Wolt

Wolt za pomocą swojej aplikacji zapewnia klientom nawet w 35 minut dostawę jedzenia z ponad 1 600 restauracji i sklepów w 8 miastach. Zapraszając restauracje na platformę, zespół Wolt kieruje się prostą zasadą – dowożą tylko z lokali, w których sami chcieliby zjeść.

Read full story «Work hard. Play hard. Everyone is a gamer.»

Work hard. Play hard. Everyone is a gamer.

Zdarza się, że gracze to profesjonaliści, lecz znacznie częściej profesjonaliści to gracze, a sprzęt gamingowy to nie tylko toporna, agresywna estetyka, z której się wyrasta. W Republic of Gamers zdajemy sobie z tego sprawę doskonale.

Read full story «Warto robić swoje»

Warto robić swoje

Rzeczywistość stawia przed nami coraz to nowe wyzwania, a nieodłącznym elementem naszego życia stała się zmiana. Ostatni rok był zaskakujący i nieprzewidywalny. Zmienił coś w każdym z nas. Do życia i pieniędzy podchodzimy z większą uwagą, ale nie zatrzymujemy się – działamy dalej! Bo warto robić swoje niezależnie od okoliczności. W ING wspieramy takie postawy.

Read full story «Produktywność pracy zdalnej»

Produktywność pracy zdalnej

Microsoft Surface Laptop Go to doskonałe narzędzie na nowe czasy, gdy ważna jak nigdy wcześniej stała się elastyczność i wielofunkcyjność sprzętu, na którym pracujemy, uczymy się, czy spędzamy wolny czas. Wytrzymała bateria, znakomite podzespoły, przyjazny interfejs i lekki, ale solidny design to największe zalety tego sprzętu.

Read full story «Invisible Diversity»

Invisible Diversity

Jesteśmy różnorodnym zespołem, w którym każdy ma unikalną perspektywę. Jednoczymy się we wspólnym celu, strategii i kulturze. Do działania napędza nas ambicja i moc technologii, która jest motorem postępu.

Read full story «Elektrownia Powiśle»

Elektrownia Powiśle

W industrialnych wnętrzach dawnej Elektrowni, tuż przy Bulwarach wiślanych, czekają na Ciebie wyjątkowe sklepy i restauracje, pierwsza w Polsce strefa piękna Beauty Hall oraz mnóstwo niezapomnianych wydarzeń. Odkryj z nami Elektrownię Powiśle!

Read full story «Skanska, czyli wellbeing w biurze»

Skanska, czyli wellbeing w biurze

Spółka biurowa Skanska – to deweloper nowoczesnych zielonych nieruchomości, lider na rynku zrównoważonych inwestycji komercyjnych. Skanska buduje swoje biurowce w 7 największych miastach w Polsce. Wprowadziła na polski rynek autorski system zarządzania budynkiem Connected by Skanska, przetestowała i stosuje wokół swoich inwestycji zielony beton oczyszczający powietrze. Także fasada budynku Skanska może stać się źródłem energii…

Read full story «Audioteka»

Audioteka

Początek lat dwutysięcznych, klimat blokowiska, wciągająca fabuła Remigiusza Mroza, bity Vienia, a do tego Antoni Królikowski i Julia Wieniawa – wszystko to znajdziecie w nowej produkcji Audioteki.