Elon Musk sprzedaje miotacze ognia na wypadek… ataku zombie. Można je zamówić do Polski

Miliarder zapewnia, że asortyment jego firmy The Boring Company przyda się w wypadku apokalipsy zombie.
.get_the_title().

Kiedy Elon Musk ogłosił, że jego firma The Boring Company będzie sprzedawać miotacze ognia, wielu uznało, że żartuje. W końcu The Boring Company zajmuje się zupełnie czymś innym – drążeniem podziemnych tuneli, które służyć będą do transportu (i sprzedażą czapek z daszkiem z logo firmy).

Okazuje się jednak, że miliarder mówił jak najbardziej poważnie – w przedsprzedaży można już zamawiać miotacze ognia od Muska.

Cena jednej sztuki to 500 dolarów (około 1650 złotych). Dotychczas złożono już ponad 7 tys. zamówień na ponad 20 tys. miotaczy ognia.

Elon Musk zapewnia, że sprzęt jest w pełni legalny. Zgodnie z wytycznymi amerykańskiego Biura ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej oraz Materiałów Wybuchowych (ATF) długość płomienia nie może być większa niż 10 stóp, czyli około 3 metrów. Tak jest w wypadku miotaczy od The Boring Company. Dodatkowo można zamówić także firmową gaśnicę za 30 dolarów. – Kiedy rozpocznie się apokalipsa zombie, będziesz się cieszyć, że kupiłeś miotacz ognia – tak Musk reklamuje swój produkt na Twitterze.
Możliwa, lecz zdecydowanie nietania, jest także dostawa do Polski – za dodatkowe 280 dolarów (ok. 930 złotych) przesyłka zostanie wiosną dostarczona do waszych drzwi.

Great for roasting nuts

Post udostępniony przez Elon Musk (@elonmusk)

Źródło: Dezeen
Tekst: NS

MOTO