Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

F5 walczy o nagrodę za najlepszy portal mobilny w Polsce! Możecie nam pomóc wygrać

Nowa szata graficzna naszego portalu, stworzona przez agencję Artegence, została wyróżniona w konkursie Mobile Trends Awards. Jesteśmy nominowani w kategorii "portal mobilny" - dzięki waszym głosom możemy zdobyć statuetkę za wybór internautów, a także nagrodę główną.
.get_the_title().

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które postawiły wyzwanie statusowi quo i z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Od 7 lat jest to najbardziej prestiżowa nagroda, nazywana Oscarem branży mobilnej w Polsce. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, rozwiązanie potrzeb użytkowników, za innowacyjność oraz rozpoznawalność.

W tym roku nowa szata graficzna naszego portalu, którą stworzyła dla nas agencja Artegence, jest nominowana do nagrody w kategorii „portal mobilny”.

Jesteśmy jednym z pięciu polskich portali, który powalczy o tytuł najlepszego.

Oczywiście już sama nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie, dla jeszcze bardziej ucieszyłaby nas wygrana. Możecie nam w tym pomóc!

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile, ale dodatkowe punkty są przyznawane w głosowaniu internetowym. Jest też specjalna nagroda specjalna – statuetka za wybór internautów, która byłaby dowodem na to, że nasza praca nad nowym layoutem nie poszła na marne.

Nasz projekt znajdziecie w kategorii Portal mobilny / RWD – wszystkich zachęcamy do głosowania!

Głosowanie odbywa się na stronie: https://2018.mobiletrends.pl/mta/glosowanie

zdjęcia: Artegence

MOTO