Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Forza Horizon 5 – czy to już naprawdę? Mamy dla was kanał, od którego się nie odkleicie!

Przejazdy youtubera o nicku Xpertgamingtech w popularnych samochodówkach ogląda się niczym nagrania ASMR.
.get_the_title().

Ewolucja gier wyścigowych postępuje w niesamowitym tempie. Jeszcze niedawno człowiek zagrywał się w pierwsze 'Test Drive’y’ i 'Need For Speedy’, a dziś technologia pozwala zanurzyć się już w tak piękne światy jak ten oferowany w 'Forzy Horizon 5′. A przecież na rynku coraz bardziej widać dążenie produkcji do pełnego symulowania rzeczywistości (co z pewnością niezwykle rozkwitnie w dobie VR-u), jak choćby w przypadku 'Ride 4′.

Nie wszyscy mają jednak możliwość zagrać w nowe tytuły na dobrym sprzęcie i kierownicy (lub, nawet gdy mają, często lubią po prostu pooglądać jazdę kogoś innego). W takiej sytuacji zostają gameplaye. Co oglądać, będąc fanem ścigałek? Nasza odpowiedź: youtube’owy kanał Xpertgamingtech!

Autor podejmuje się tu przejazdów w samochodówkach praktycznie każdego rodzaju – od bicia rekordów prędkości po nastawione na precyzję i 'drogowy ambient’ tytuły a la 'Eurotruck Simulator’.

Głównym wyróżnikiem jego nagrań jest jednak NIESAMOWITA płynność jazdy i zmieniania biegów oraz refleks, a także orientacja przestrzenna. Można się w tym zatracić. Fani motoryzacji – to ASMR właśnie dla was, tym bardziej że większość filmów to jednocześnie prezentacja możliwości kolejnych pojazdów, więc nie brakuje walorów edukacyjnych. Ostatnio Xpertgamingtech gra na kierownicy Thrustmaster TX, wcześniej korzystał zaś m.in. z takich modeli jak Thrustmaster T300RS czy Logitech g29. Tutaj znajdziecie jego wszystkie nagrania, zaś poniżej, na smak, polecamy wam pojedyncze przykładowe przejazdy z konkretnych gier (kolejność alfabetyczna):

1. Dirt Rally 2.0, Datsun 240Z

2. 'Eurotruck Simulator 2′, Volvo FH

3. 'Forza Horizon 4′, Nissan 370Z

4. 'Forza Horizon 5′, BMW E92 M3

5. 'SnowRunner’, Mercedes Zetros

Tekst: WM

MOTO