Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gotowi na kemping? Ta niepozornie wyglądająca przyczepa kempingowa rozkłada się, zwiększając trzykrotnie swoją powierzchnię

I to za jednym dotknięciem guzika.
.get_the_title().

Zapewne od czasu, kiedy przeczytaliście nasz tekst o najlepszych kempingach w Europie, marzą wam się wakacje pod chmurką. Świeże powietrze, piękne widoki, kontakt z przyrodą – brzmi naprawdę nieźle, prawda?

Mało kto jednak wybiera posiadanie przyczepy na własność. Decydują o tym nie tylko względy finansowe, ale też kwestia tego, gdzie ją potem trzymać czy jak się z nią przemieszczać po drogach?

BeauEr nie sprezentuje wam jej za darmo, ale próbuje rozwiązać pozostałe problemy.

Firma stworzyła projekt niezwykłej przyczepy. Na pierwszy rzut oka wygląda ona na raczej niewielkich rozmiarów.

Tymczasem okazuje, że wystarczy wcisnąć jeden guzik, by zwiększyła swoją powierzchnię trzykrotnie – z 4 do 12 metrów sześciennych.

Caravane 3X nie powstała po to, by we wnętrzu można było bawić się w berka, gdy podczas urlopu pogoda nie będzie dopisywać (choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie). Jej twórcom zależało na tym, by przyczepa zajmowała jak najmniej miejsca wtedy, gdy w niej akurat nie mieszkamy, aby można było ją sprawnie przemieszczać i przechowywać poza sezonem.

Fot. BeauEr 3X

Przyczepa składa się z trzech nałożonych na siebie modułów i rozkłada się niczym luneta. Nie wymaga to ani siły, ani czasu – po wciśnięciu guzika Caravane 3X rozłoży się automatycznie.

Cały proces ma trwać ok. 50 sekund.

Wyposażenie przyczepy zostało zaprojektowano tak, by nie odbiegała od standardów tego typu lokum i była w pełni funkcjonalna. Całkowicie współgra z mechanizmem zmieniającej się powierzchni i automatycznie do niego dostosowuje. Więcej informacji o tym wynalazku znajdziecie tutaj.

Fot. BeauEr 3X
Fot. BeauEr 3X

Zdjęcie główne: BeauEr.fr
Tekst: KD

MOTO