Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pokazano wnętrze Hyperloop One. Bardzo różni się od pociągu czy metra

Nowatorski Hyperloop One ma równie interesujące wnętrze.
.get_the_title().

Projekt Hyperloop One jest jednym z najbardziej ambitnych wyzwań transportowych na świecie, a jego sukces będzie oznaczał rewolucję w transporcie naziemnym. Pierwotnie patronem nowego środka transportu był Elon Musk, ale obecnie głównym inwestorem jest Richard Branson i jego firma Virgin. Prezentacja kapsuły odbyła się w Dubaju.

Hyperloop One ma łączyć Dubaj i Abu Dhabi. Trasę o długości 140 kilometrów, której pokonanie samochodem zajmuje 90 minut, ma pokonywać w raptem 12 minut.

Planuje się również przedłużenie linii do stolic Arabii Saudyjskiej, Kataru i Omanu. Dubajski Hyperloop na swej głównej trasie będzie mógł przewozić 10 tys. osób w ciągu godziny.

Wnętrze, które zaprezentowano w Dubaju, wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. O wygodę pasażerów zadbają wygodne skórzane fotele. Pojazd wyposażony będzie także w monitory o wysokiej rozdzielczości, które będą służyć zarówno do rozrywki, jak i emisji istotnych komunikatów. Hyperloop nie ma okien, a światło zapewnią kolorowe neony. Całość robi naprawdę dobre wrażenie i znacząco odbiega od standardów, które znamy z tradycyjnej kolei. Debiut pociągu planowany jest na 2020 rok.

MOTO