Pokazano wnętrze Hyperloop One. Bardzo różni się od pociągu czy metra

Nowatorski Hyperloop One ma równie interesujące wnętrze.
.get_the_title().

Projekt Hyperloop One jest jednym z najbardziej ambitnych wyzwań transportowych na świecie, a jego sukces będzie oznaczał rewolucję w transporcie naziemnym. Pierwotnie patronem nowego środka transportu był Elon Musk, ale obecnie głównym inwestorem jest Richard Branson i jego firma Virgin. Prezentacja kapsuły odbyła się w Dubaju.

Hyperloop One ma łączyć Dubaj i Abu Dhabi. Trasę o długości 140 kilometrów, której pokonanie samochodem zajmuje 90 minut, ma pokonywać w raptem 12 minut.

Planuje się również przedłużenie linii do stolic Arabii Saudyjskiej, Kataru i Omanu. Dubajski Hyperloop na swej głównej trasie będzie mógł przewozić 10 tys. osób w ciągu godziny.

Wnętrze, które zaprezentowano w Dubaju, wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. O wygodę pasażerów zadbają wygodne skórzane fotele. Pojazd wyposażony będzie także w monitory o wysokiej rozdzielczości, które będą służyć zarówno do rozrywki, jak i emisji istotnych komunikatów. Hyperloop nie ma okien, a światło zapewnią kolorowe neony. Całość robi naprawdę dobre wrażenie i znacząco odbiega od standardów, które znamy z tradycyjnej kolei. Debiut pociągu planowany jest na 2020 rok.

MOTO